Hayvan Mezarlığı ve Krematoryum

Evcil hayvan pet mezarlığında, Defin işlemleri sırasında elbette yanında bulabilirsiniz.
Gelemeyenler için defin videosu çekilip gönderilmektedir.
Türkiye’de bir ilk Krematoryum! Evcil Hayvanlar Kedi, Köpek vb Pet hayvanları için Kremasyon hizmeti vermeye başladık.
Kremasyon (Ölü Yakım) Hizmeti ile Pet mezarlığı hizmetleri birbirinden apayrı hizmetlerdir.
Özel yakım yaptıranlara petinin külleri özel muhafazalı çelik termos içinde teslim edilir.

Defin işlemi ise normal şekilde insanlarda olduğu üzere toprak altına gömülme şeklidir. Yakılıp da küllerinin gömülme işlemi değildir.

POS CİHAZI KULLANILMAMAKTADIR!
Ödemeler SADECE NAKİT olarak alınmaktadır!

DİKKAT! İSTANBUL’DA EVCİL HAYVAN PET MEZARLIĞI ADI ALTINDA İŞ YAPAN SAHTEKARLARA KARŞI DİKKAT!

Türkiye’nin 1999 dan beri İSTANBUL’UN İLK ve TEK Evcil Hayvan Pet Mezarlığı sadece İSTANBUL Beykoz ilçesindedir!

DİKKAT!
İstanbul’da olduğu izlenimini verip de aslında İstanbul’da olmayan, hatta evcil hayvan sahibi defin sırasında yanında olmak isteyince aslında İstanbul’da olmadığını söylemek zorunda kalan, peşine sorulduğunda İstanbul içinde evcil hayvan mezarlığı olmadığını söyleyen, bizden bahsedildiğinde aa yeni açılmış galiba diyen ki pandemi başlangıcında Cenk bey bizde bu işe girmek istiyoruz nasıl para var mı bu işte diyen, defin işlemi için evcil petinizle beraber gidemeyeceğinizi söyleyen (Ki pet kargoyla balık istifi şeklinde canlısı ölüsü bir gönderdikleri için), şehir içi, dışı adresleri ve konumları dahi sahte olan, mezarlık yerlerinin konumu dahi olmayan, mezarlık yeri adı altında sahte adresleri mezarlık adresi diye veren, fotomontaj hileleriyle mezarları büyük ve dolu gibi gösteren, sahte mail adresleriyle oluşturdukları sahte müşteri profilleriyle kendilerine övgüler düzen, ziyaret edebilmenizin neredeyse imkansız olduğu ve mezarlık ücretlerinin 2, 3 yılda 1 tekrar ödemeniz istenen sahtekarlara karşı dikkatli olunuz!

İSTANBUL’UN TEK EVCİL HAYVAN PET MEZARLIĞI olan yerimizde mezarlık ücretleri diğer tüm İstanbul’da olduğu izlenimini veren sahtekarlarda olduğu üzere 2, 3 yılda bir kiralık yermiş misali mükerrer ödemeler şeklinde değil, sadece tek sefer olarak alınmaktadır!

VİP EVCİL HAYVAN PET MEZARLIĞI CENAZE TAŞIMA HİZMETLERİ TIKLAYINIZ!
Ölmüş canlarınız isteğinize bağlı Yerinizden veya Klinikten özel araçla alınıp mezarlığa sevki yapılır. https://www.greendog.com.tr/pet-taksi-fiyatlari/

Evcil Hayvan Pet Mezarlığı Ziyaret Saatleri
Haftanın 7 günü 10:00 – 14:00 

Kapanış saatleri son dakikalarda gelenlerin giriş saati değil, giriş çıkışın sonlandığı, kapıların kilitlendiği paydos saattir. Bu sebeple hatırlatmaya, uyarmaya gerek kalmadan içerideki ziyaretçilerin kapanış saati itibarı ile ziyaretlerini tamamlamış ve çıkış işlemlerini sonlandırmış olmalarını rica ederiz. Her yerin bir kapanma saati vardır. Pazarlığa tabi değildir. 

Mesai paydos sonrası defin işlemi için kapanış öncesi MUTLAKA RANDEVU almanız gerekmektedir ki ilgili kişiler çıkış yapmadan sizleri beklesin.

Crematarium Animals Cremation Pet Cremation Services Dog and Cat Cremation Services
We provide cremation service on weekdays from Monday to Friday. Weekend arrivals are kept in our cold storage.
In special cases, we have started to provide cremation services on weekends as well.
Payment is taken before the cremation process.

Kremasyon hizmeti için 1 gün önceden randevu alınıp Krematoryumun hazırlanması ve yakım öncesi ücretinin peşin ödenmesi gerekmektedir. Köpek, kedi, tavşan vb. pet hayvanları için özel yakım kremasyon hizmeti ücreti 6500 yerine özel kampanyalı fiyatlar için bilgi alınız. 
İsteğe bağlı özel araçla adresinizden teslim alınıp, küllerinin adresinize geri teslim seçeneği de mevcuttur.)
(Özel muhafaza için çelik termos kupa içinde bizim HEDİYEMİZ olarak verilmektedir.)
Pet sahibinin talebine göre başından sonuna kısa pasajlar halinde kremasyon yanma videoları 600 TL bütçeyle tarafınıza verilir.
Kısa yanma başlangıç videosu ücretsizdir.

Onlar kendini bilir! Kötü amaçlı kişilerden mütevellit;
Geri dönüşü mümkün olmadığı için ödemenin tamamı Kremasyon (Ölü Yakım) işleminden önce alınmaktadır.

Üzgünüz şimdilik sadece Pazartesiden Cumaya hafta içi Kremasyon (Ölü Yakma) Hizmeti veriyoruz. Hafta sonu gelenler Pazartesiye kadar soğuk hava deposunda bekletilir. Hafta içi sabahtan teslim edilenler akşama doğru, öğleden sonra teslim edilenlerin külleri ertesi gün geri teslim edilir.
Özel durumlarda hafta sonları da ölü yakma kremasyon hizmeti vermeye başladık…

Evcil Hayvan Pet Mezarlığı ve Krematoryum Morg Hizmetleri
Defin veya Kremasyon işleminde bulunabilmek için yurt dışından veya başka şehirden gelecek kişilere özel evcil pet hayvanlarınız soğuk hava deposunda bekletilir.
Soğuk hava deposu  şoklama açılış hizmet bedeli 150 TL.
Günlük kira bedeli 75 TL.

POS cihazı kullanılmamaktadır!
Ödemeler nakit olarak alınmaktadır. 

HARİTA ADRES – KONUM YANDEX 
Yandex Konum İçin Tıklayınız! Greendog Köpek Çiftliği Köpek Eğitim Üretim Bakım Satış Konaklama Merkezi Krematoryum ve Hayvan Mezarlığı

HARİTA ADRES – KONUM GOOGLE MAPS 
Google Maps Konum için Tıklayınız! Greendog Kennels K9 Club Köpek Çiftliği Köpek Eğitim Üretim Bakım Satış Konaklama ve Yetiştirme Merkezi

Evcil hayvan pet mezarlığı defin işlemlerinde uygun aracı olmayanlara kendileri ve petleri için klimalı vip aracımızla hizmet vermekteyiz.Tıklayınız!

Her bütçeye uygun evcil hayvan pet mezarlığı defin işlemleri ücretlendirmesi
Defin işlemini yapacak kişiye ayrıca yaptığı işe uygun bir bahşiş vermeyi unutmadığınız için onun adına teşekkür ederiz.

Greendog tapulu arsamızdaki mezarlığımıza cephe dışarıdan girişi olmayan özel ormana defin ücreti kedi vb boyuttaki süs köpekleri için, orta, büyük köpekler, Dev ırklar için güncel fiyat sorunuz.
(Orman içinde taş, beton mermer vb olarak başlık dahil hiç bir şekilde yapılaşma kesinkes yapılamaz)
Doğadan çalmıyoruz katkıda bulunuyoruz, Arzu ederseniz 350, 450 TL ücretle üstüne zeytin veya meyve ağacı fidesi türevlerini yerimizden seçerek ektirebilirsiniz.
Defin / Bakım işlemini yapacak kişiye yaptığı işe uygun bir bahşiş vermeyi unutmayınız.

Evcil Hayvan Pet Mezarlığı Aile Kabristanına Defin İşlemleri
Greendog arsası içi Betonarme mermer kaplı mezarlıklara defin Kedi vb. Küçük ırk süs köpekleri için 2 ayrı çeşit ve fiyat seçenekli, Orta boy köpekler için, Büyük ırk köpekler için güncel fiyatlandırma sorunuz.

Defin işlemi – Mesai sonrası yaptırılacak defin işlemlerinde 200 TL mesai dışı farkı verilmesi gerekmektedir!

Evcil hayvan mezarlığı fotoğraflı kabir baş taşı seçeneği 
Yapımlarından mezar başına montajına, ustaların yoğunluğuna göre 2 hafta civarı sürebilir.

Temperli rodajlı cama Ultraviyole boyalı, ekstra 2. fotoğraf isteyenlere tek olarak 700 TL

Son yıllardaki karşı durulamaz enflasyondan sebep sürekli artan maliyetler yüzünden oluşacak zamlardan etkilenmemek için ölmesini beklemeden alım yapabilirsiniz. Mezarlık olsun, mezar baş taşı olsun ödemelerinizi lütfen zamanında yapınız! Enflasyondan sebep Güncellenen fiyatlarda geriye dönük işlem yapılamamaktadır. Fiyatlandırmalarda aldığınız, yaptırdığınız, sipariş verdiğiniz günkü fiyatlar değil ödeme yaptığınız günkü güncel fiyatlar geçerlidir.
Özetle al veresiye yazdır şeklinde iş yapmamanızı tavsiye ederiz.

DİKKAT!
Kendinize yapılmasını istemediğiniz hiç bir şeyi başkasına yapmayınız!
Müşterilerimizden gelen haklı sitemler üzerine Mezarlığa evcil hayvan ile geliş giriş yasaklanmıştır! Bu seferlik, bir seferlik diye lütfen teklif etmeyiniz! Israr hiç etmeyiniz!
Mezarlık yeri köpeklerin veya İnsanların Gezi / Tuvalet / Çöplük alanı değildir!
Yine mezarlıkta kuruyemiş yemek, çekirdek çitlemek, sigara, içki veya narkotik maddeler içmek, etrafa her türlü çöp atmak, parti vermek, başkalarına ait mezarları karıştırmak, başkasının çiçeklerini koparmak, mezarlarından taş, biblo, oyuncak vb çalmak yasaktır! 
Özetle size ait olmayan başkasına ait hiç bir şeye helallik almadan el dahi sürmemeniz gerekmektedir!
Mezarlık ziyaretleri aile mezarlıklarınıza yaptığınız gibi makul şekilde kısa olmalıdır! Özellikle orman tarafında Çift veya gurup halinde gelip otel kullanımı gibi saatlerce sürecek bir ziyaret olmamalıdır.
Kendinize yapılmasını istemediğiniz hiç bir şeyi başkasına yapmayınız!
Sigara içmenin cezası 300 TL, sigara izmaritini yere atmanın ve çevreyi kirletmenin cezası ise 200 TL’dir.

1999 dan beri Türkiye’nin ilk ve tek Gerçek, Kalıcı, Yeri Belli Sahipli Canlar Evcil Hayvan Pet Mezarlığı Mezarlığı

Greendog Kedi Köpek Evcil Hayvanlar Mezarlığı Beykoz İstanbul
Bütün mezarlıklarımız yıllar içinde yerlerinde kayma, karışma, kaybolma olmasın diye lahit model betonarme, mermer kaplı anıt mezar olarak dizayn edilmiştir.
Defin işlemleri ve Mermer kaplı Betonarme Lahit Mezarlıklar Fiyatlandırma Özeti
Birden çok evcil hayvanı olanlara özel betonarme mermer kaplı büyük aile kabristanı…
Büyük ırk köpeklere özel betonarme mermer kaplı mezarlıklar…
Kedi, tavşan ve küçük ırk köpeklere özel betonarme mermer kaplı mezarlıklar…
Katlı ve yanyana olarak birden çok defin işleminin yapılabildiği betonarme mermer kaplı ortak veya aile kabristanı olarak da kullanılabilen anıt mezarlıklara defin işlemi evcil hayvanın boyutuna göre Küçük, Orta ve Büyük ırk evcil hayvan pet mezarlığı olarak fiyatlandırılmaktadır.

Aile kabristanı olarak boyutuna göre birden fazla evcil hayvanın gömülebildiği büyük bir mezarlığın tümü alındığında üstüne mükerrer tarih mükerrer defin işlemlerinde her biri için 1000 TL defin ücreti alınır. Mükerrer defin sayısı sınırlıdır. Tek kişilik diye alınıp birden çok defin en baştan anlaşma olmadığı taktirde yapılamamaktadır.
Mükerrer definler özellikle 2021 ve sonrası inşası yapılan katlı mezarlıklar için geçerlidir.

Kabir baş taşı dahil ve Kabir baş taşı olmaksızın seçeneği vardır.

Büyük Aile Kabristanı
Tek olarak (Bireysel olarak satın alabileceğiniz gibi ortak olarak orta / büyük boy köpek veya küçük / orta boy köpek veya kedi ortak defin işlemi yapılabilir.)

Küçük Irklara Özel Kedi Köpek Aile Kabristanı
Tek olarak (Bireysel olarak satın alabileceğiniz gibi ortak olarak 2 küçük orta boy arası köpek veya kedi defin işlemi yapılabilir.) 

Mermer Mezar Baş Taşı taş oymalı içerik yazısı, Temperli Rodajlı Cama Ultraviyole boyalı fotoğrafı, birbirlerine ve mezar başına montajları dahil…
Yapımlarından mezar başına montajına ustaların yoğunluğuna göre ortalama 2 hafta civarı sürebilir.

Temperli rodajlı cama Ultraviyole boyalı, ekstra 2. fotoğraf isteyenlere tek olarak 700 TL

Mezarlığa dışarıdan inşaatçı, mermerci, mezarcı, bahçıvan vb. hiç kimse ve malzeme, ürün kabul edilmemektedir. Her türlü ihtiyacınız anlaşmalı olduğumuz işletmeler tarafından verilmekte karşılanmaktadır.

Köpek, Otel / Pansiyon,Eğitim, Mama, Defin, Kremasyon… Tüm Mal ve Hizmetler + KDV dir. POS cihazı kullanılmamaktadır! Ödemeler Nakittir!

Pet Mezarlığı Kedi, Köpek, Tavşan, Kuş, evcil hayvan betonarme, mermer kaplı mezarlıklara defin işlemleri;

Anıt mezarlar 

Küçük boyutlu evcil hayvanlara özel pet mezarlığı
Kedi, tavşan, kuş, minyatür süs köpekleri vb. (Cats and Small dogs size) boyutlarda evcil hayvanlar için içten içe 30 X 60 cm betonarme mermer kaplı anıt mezarlar…

Büyük boyutlu evcil hayvanlara özel pet mezarlığı
Büyük boy (Large dog size) Köpeklere özel içten içe 50 x 100 cm boyutlarda betonarme mermer kaplı anıt mezarlar…

Mermer mezar baş taşı seçeneklidir. Baştan defin öncesinde karar verilmelidir. Mermer mezar baş taşı, mermer oymalı iç yazısı, mezar taşına 20 x 20 cm boyutlarında temperli rodajlı cama ultraviyole boyayla içten işlenen dış mekan garantili fotoğrafı montajları da dahil toplam ücreti… TL.

Mezarlığa dışarıdan inşaatçı, mermerci, mezarcı, bahçıvan vb. hiç kimse ve malzeme, ürün kabul edilmemektedir. Her türlü ihtiyacınız anlaşmalı olduğumuz işletmeler tarafından verilmekte karşılanmaktadır.

Mezarlıklar Küçük ve büyük hayvanlara özel aile kabristanı şeklinde düşünülüp dizayn edilmiştir.
Birden çok evcil hayvanı olanlar için veya bir başka canla ortak paylaşımlı katlı mezarlık olarak;
Küçük anıt mezarlara 2 küçük orta  arası ırk
Büyük anıt mezarlara 3, 4 küçük, orta ırk veya büyük ırk olarak defin işlemi yapılabilmektedir.
Mezarlığımızın olduğu arsa Greendog tapulu arsası içinde olup muhafaza ve emniyeti için 2,5 mt yüksekliğinde üstü jiletli tel ile çevrili çelik hasır duvarla çevrili olup bekçi korumalıdır.

Yıllık Aidat
Bekçisi, bahçıvanı, kapıcısı, ilaçlaması, sulaması, bakımı, temizliği…
Mezarlığın bakımı, temizliği, haşere ve kemirgenlere karşı ilaçlaması, bahçıvanlık hizmetleri, bekçisi, kapıcısı gibi personel ve su, temizlik malzemeleri vb. gibi çeşitli giderleri ve sahiplerinin halihazırda ilgisi için mezar sahiplerinden ölüm yıldönümlerinde olmak üzere Yıllık 36 $ veya karşılığı TL (Aylığı 3 Dolara tekamül) Talep edilmektedir. (Mecburiyet yoktur, ziyaretlerini sürdüren, sürdürmeye niyetli olanlardan talep edilmektedir. 2 yıl ve üstü yıllık aidat ödemesi yapmamış olanlar ziyaret vb. haklarını kaybederler)

Hayvan Mezarlığı ŞARTLAR, Basından Haberler, Tüm Görseller için MUTLAKA Tıklayınız!

Özel Orman içi Kedi Köpek Evcil Hayvan Pet Mezarlığı Fiyatlandırma ve Mekan Bilgileri 

İsteğe bağlı adresinizden Klimalı VİP Araçlarımızla alınıp defin işlemi yapılır.
İsterseniz beraberinde sizler de gelebilir, defin işleminde yanında bulunabilir, gelemeyecekseniz de defin videosu çekip paylaşabiliriz.
Ücreti baştan peşin olarak alınır.
Özel ormana defin işlemi ücreti kedi vb küçük ırklar için Orta boy köpekler Büyük boy köpekler Dev ırklar için Ormanın doğal görüntüsünü bozacak başlık dahil hiç bir yapılaşma kesinkes yapılamaz!  Doğadan çalmıyoruz katkıda bulunuyoruz! Ancak tarafımızdan 350, 450 TL karşılığında zeytin veya meyve ağacı fidanı ektirebilirsiniz. 
Mesai saatleri harici yaptırılacak evcil hayvan defin işlemlerinde tarafımıza 200 TL ödenmesi gerekmektedir.

Ziyaret saatleri Haftanın 7 günü 10:00 -14:00 saatleri arasındadır! 14:00 Son ziyaret saati değil kapanış saatidir. Bu sebeple ziyarete geleceklerin veya içerideki ziyaretçilerin hatırlatmamıza gerek kalmadan kapanış saatleri itibarı ile ziyaretlerini tamamlamış ve çıkmış olmalarını rica ediyoruz.

Evcil hayvan pet mezarlığı defin işlemlerinde uygun aracı olmayanlara kendileri ve petleri için klimalı Vip aracımızla hizmet vermekteyiz. Tıklayınız!

Kedi Köpek Evcil Hayvan Mezarlığımıza evcil hayvanının defin işlemlerini yaptıran müşterilerimiz bilmelidir ki bizim nazarımızda mezarlığımızda yatan canların hepsi insan mezarlığındakiler gibi kıymetlimizdir ve dolayısıyla yerleri de kalıcıdır. Ancak MEZAR BAŞ TAŞI bile olmayan, yaptırılmamış, defin işleminden ve veya son ziyaretinin üstünden 2 yıldan fazla geçtiği halde hiç ziyareti yapılmayan, yapılmamış mezarlıkların sahibinin de vefat veya terk ettiği varsayılarak eğer gerekirse katlı mezarlık olarak üstüne veya yanına bir pet hayvanının defin gömü işlemi yapılabilir..
Ve yine geri kalan ödemeyi ayın başına, ortasına, sonuna ödeyeceğim diyerek eksik ödeme yapıp aylarca ortadan kaybolanların, ve yine mezar baş taşı yaptırıp da ücretini ödemeden ortadan kaybolanların mezarları da katlı mezarlık olarak kullanılarak üstüne bir başka defin işlemi yapılır.
Yaptıracağınız baş taşlarını veya ödemelerinizi ona göre yaptırınız, aylar yıllar sonra ortaya çıkıp ödemesini yapacağım, diğer gömüleni yerinden çıkartın gibi bir durum asla söz konusu olamaz, bir defa gömülen bir daha mezar karıştırılıp yerinden çıkartılamaz. Sadece kendinizinkine değil başkasının da ölüsüne aynı şekilde saygı gösteriniz.

Hizmet verdiğimiz ilçeler;
Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kâğıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu 
İstanbul’un Anadolu(Asya) yakasında bulunan ilçeler:
Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar
İstanbul’un Avrupa(Rumeli) yakasında bulunan ilçeler:
Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu

Daha fazla fotoğraf için lütfen resimleri tıklayınız…

2001 - 2014
Duke Menda

Read Previous

Krematoryum

Read Next

Yavru ve Eğitimli Köpek Fiyatları

× Greendog Whatsapp Hattı