Pet Taksi – Pet Servis – Pet Taxi

Pet Taksi Klimalı Vip Pet Servis – Greendog
Pick-up service Götürme-Getirme servisi/hizmeti
Pick-up and Delivery Service – Teslim Alma ve Teslim Servisi


VİP Şehirler arası kişiye özel evcil petiyle birlikte, Honda CR-V SUV araçla taşımacılık hizmetleri.

Klimalı özel araçlarımızla evcil hayvanlarınız Türkiye’nin her yerine rahat ve güvenli bir şekilde sevk edilir. Köpek Oteli – Köpek Pansiyonu – Köpek Bakımı – Köpek Konaklama hizmetlerinde sıkıntı yaşanmaması için Şubat Sömestr, Bayramlar ve 1 haziran ile 30 Eylül arası Yaz dönemi en az 1 hafta öncesinden rezervasyon yaptırmanızda fayda vardır.

Bayramlar en başta olmak üzere herkesin aynı tarihte gidiş dönüş yaptığı dönemlerde rezervasyonlar dolduğu taktirde Pet Servis hizmeti aynı gün için maalesef verilememektedir.

Pet Taksi Pet Servis hizmetlerimiz gidilecek mesafeye göre sabah 09:00 civarı adresinizde olacak şekilde 08:00 da başlayıp mesai bitimi 16:00 da araç çiftliğe dönmüş olacak şekilde son bulur.

Gidilecek mesafenin çiftliğimize uzaklığına göre saat 16:00 ve sonrası servis isteyen müşteriler için ücretlendirme gidiş dönüş toplam kilometre 7 TL üzerinden değil mesai sonrası ücretlendirme yapılarak 9 TL üzerinden hesaplanır. Güzergahta mecburi olarak kullanılması gereken köprü, vapur, otoban gibi ücretli yerler varsa eğer ücretleri ayrıca dahil edilecektir. Avrupa yakasına verilecek hizmetlerde, yine çiftliğimizden eğitim pansiyon harici yapılacak nakliyelerden toplam km x 7 TL üzerinden hesaplanacaktır. Her ne amaçla olursa olsun yaptırılacak bekletmelerde dakikası 4 TL

Yine köpek oteli pansiyonu hizmetinden faydalanan müşterilerin köpeklerini kendileri almak istediklerinde de en geç 15:00 mesai saati bitimine kadar köpeklerinin çıkış işlemlerini tamamlamış olmaları gerekmektedir . Aksi taktirde pazarlıksız o günün otel ücreti de alınır.

Gerek köpeğinizi teslim ederken gerek teslim alırken, biz 1, 2 saate evden çıkıyoruz veya eve geliyoruz, gelin hemen teslim alın veya teslim edin şeklinde bir çalışmamız yoğunluğa bağlı olarak mümkün değildir.

Yine şu saatte evde olacağız servis bekliyoruz denilerek vadedilen  saatte evde olunmadığı taktirde araç diğer servislerin aksamaması için bekleme yapamaz. Bu sebeple yok vapurdan uçaktan anca inebildik, yok çok trafik var daha şuradayız ve veya 5 dakikaya orada oluruz denilerek vadedilen saati aştığında aşan her dakika için 4 TL bekleme ücreti pazarlıksız şekilde alınır.

Sayfadaki tüm bu kurallar, ne şu saatte bekliyorduk hala gelemediniz nerede kaldınız bu ne lakaytlık uçağımız kalkacak vb. diye azarlamaya kalkan müşterilere dert anlatmak, ne de bizleri ve diğer müşterileri mağdur etmemek adına alınmıştır. Bu sebeple eğer mağdur olmak istemiyorsanız mutlaka en azından 2 gün öncesinden mesai saatlerinde rezervasyonunuzu yaptırıp sonrasında da bu kriterle uyunuz.

Unutmayınız ki sizlere yardımcı olabilmek adına bu hizmet için 0 km araçlar alınarak yatırım yapılmış, benzini, araç periyodik servisleri, amortismanı, lastik ve balataları, yıllık periyodik muayenesi, taşıt pulu, zorunlu trafik sigortası, kaskosu, vergisi, şoförü düşünüldüğünde toplam km başına bu benzeri civarı ücretle bırakın kar etmeyi bu hizmet zararına verilmektedir. Dolayısıyla durum bundan ibaretken verdiğimiz bu hizmeti yanlış anlayıp, kapısının önünde hazır ol da bekleyen babasının maaşlı makam şoförü zannetme algısıyla davranış sergileyen müşterilere hizmet verme zorunluluğumuz olmadığı gibi sizlerin de bizden bu hizmeti alma zorunluluğunuz olmadığını hatırlatmaz isteriz.

Hizmetlerimiz karşılıklı saygı ve prensiplerimiz çerçevesinde kriterlerimizi kabul edenlere verilecektir.

Pet servis Pet taksi hizmeti isteyen her müşteri itiraza gerek kalmadan tüm bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır!

Pet Taksi Fiyatları www.greendog.com.tr/kopek-otel-pansiyon-egitim-mikrocip-mezarlik-fiyatlari için tıklayınız.

Evcil Hayvanlarınız Türkiye’nin her yerine klimalı özel araçlarımızla itina ile taşınır.
Pet Taxi, Pet Taksi, Pet Taksi Fiyatları, Pet Taksi Ücretleri, Pet Servis
https://www.greendog.com.tr/Pet-Taksi-Fiyatlari

Pet Taksi – Pet Servis – Pet Taxi

Read Previous

Diğerlerinden Farkımız

Read Next

Pet Casting Model Köpekler

× Greendog Whatsapp Hattı