Diğerlerinden Farkımız

Sayın hayvan dostları;

Öncelikle şunu belirtmek isterim, çiftliğimizde zamanında Amerika ve Avrupa’dan getirttiğimiz safkan damızlıklarımızdan üreyen genetiği test edilmiş yavrular haricinde farklı ırktan köpeklerin satışı yapılmamaktadır.

Yine Türkiye genelinde olduğu üzere bavul ticareti adı altında bahsedilen kırma, viral vs. hastalıklı doğu bloku kökenli köpek satışı yapılmamaktadır.

Üretimini ve satışını yaptığımız köpekler hakkında ayrıntılı bilgiler almak için tıklayınız.
Köpek satın alırken size rehberlik edecek bilgiler ve köpek fiyatları için tıklayınız.

Amerika ve Avrupa’dan ithal köpeklerin fiyatları da çok yüksek olduğu için genellikle tavsiye etmemekteyiz. Uygun şartlara haiz olmak kaydı ile koruyucu köpek olarak German Shepherd (Alman Kurdu), Rottweiler tavsiye etmekte, dost köpek olarak da Golden Retriever, Labrador Retriever ırkı, arama köpeği olarak da yine Labrador Retriever ırkı köpekleri tüm dünyada olduğu gibi tavsiye etmekteyiz.

‘Sitemiz Kampanya ve Duyurulardan Haberdar Olmak İçin Haber Listemize Katılın. ‘e-posta’ adresinizi bırakıp üye olduğunuz takdirde çok özel avantajlardan, kampanyalardan istifade etme ve haberdar edilme hakkı kazanacaksınız.

Köpek sahibi olmadan önce doğru köpek seçimi yapılabilmesi ve birlikteliğinizin sorunsuz bir şekilde ömür boyu devam edebilmesi için ‘Köpek Irkları & Seçimi’ , ‘Köpek Satışı’ ve ‘Çok Önemli’ linklerimizi ayrıntılı olarak inceleyiniz.

Akabinde gerekli eğitim, öğretim ve yavru köpek bakımı hakkında gerekli ön eğitim bilgilerini alabilmeniz için ‘Köpek Eğitimi’ , ‘Yavru Köpek Bakımı’ linki içerisindeki linklerimizi ayrıntılı olarak inceleyiniz.

Verilen eğitimlerle ilgili ayrıntılı bilgi için yine ‘Köpek Eğitimi’ linki içinde ve satılık köpeklerimiz ile ilgili olarak ‘Yavru ve Eğitimli Köpek Satışı’ linkimizi, üyelerimize özel kampanyalar ve fiyatlar ile ilgili olarak ‘Kampanyalar’ linkimizi inceleyiniz.

Daha ayrıntılı ve aydınlatıcı bilgilendirilme için ücretsiz danışmanlık hizmetlerimizden kulübümüzü ziyaret ederek istifade edebilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimize, köpekler ile ilgili rehber niteliğinde hazırlanmış ve sürekli güncellenen dünyanın en kapsamlı ve her türlü hizmetin verilebildiği köpek dostu siteniz için uzun uzadıya incelemenizi özellikle tavsiye ediyoruz. Aradığınız bilgileri bulabilmek için sağ üst köşede Site İçi Arama bölümünü kullanabilirsiniz.Yayınlanmasını istediğiniz eksik veya yetersiz bulduğunuz konularda bizi bilgilendirirseniz en kısa zamanda gereği yapılacaktır.Yoğunluk ve zaman yetersizliği yüzünden e-mail yolu ile her zaman hızlı cevap yetiştirilememektedir, göstereceğiniz anlayış için teşekkür ederiz.
Duyurularınızı, başınızdan geçen olumlu veya olumsuz olayları, her türlü söylemlerinizi, hayvan severleri bilgilendirmek adına rahatsız olduğunuz kötü tecrübelerinizi ve yaşadıklarınızı, hasta hayvan satışı ve sonrası başınıza gelenleri gibi konuları Bize Ulaşın bölümünü kullanmaya çalışarak diğer hayvan severler ile de paylaşabilirsiniz.

Ayrıca, hastalıklı hayvan satışı ve pet shop gerçeği için www.haykod.org derneğini de ziyaret ederek haklı misyonlarında yardımcı olarak, hastalıklı hayvan satışının önüne geçilmesine de yardımda bulunabilirsiniz.

Aslına bakarsanız bu işin 1991 den beri duayeni olarak söyleyebileceğim şudur ki eğer ithalat Amerika veya Avrupa’dan değil de doğu bloku ülkelerden yapılıyorsa ki % 99.9 u bavul ticareti denilen şekilde yapılmaktadır, içlerinde bir tanesinin hastalıklı olması demek hepsinin o hastalığı kesinkes almış olması demektir, sağlam şekilde gelenler de, konuldukları ortamda önceden yerleşmiş hastalıkları almış olarak satışa sunulmaktadır.

Kuluçka dönemini tamamladıktan sonra ortaya çıkan bu hastalıklar çoğu zaman o canlının ölümü ile sonuçlanmaktadır, insanlarımızda o klinik senin bu klinik benim çaresizce koşuşturmak zorunda kalmaktadırlar.

Tüm Türkiye genelinde satışa sunulan hayvanların ki adı ister pet shop olsun ister çiftlik veya hiç bir yeri yurdu dahi olmadan internette kopyaladıkları resimleri kendilerine aitmiş gibi gösterip insanları dolandıranlar, hayvanların kanı üzerinden para kazanan kişiler, hem o canlının ölümünde hem de insanların dolandırılarak sömürülmesinde, en ufak bir rahatsızlık dahi duymadan kazanmaya devam etmektedirler.

Türkiye’nin neresinden köpek alırsanız alın bilin ki, ithal ederiz, getiririz diye konuşan tüm köpek satıcıları, aslında sattıkları köpekleri kendileri ithal edebilmekten çok uzak kişilerdir. İstanbul’da bu işin toptancılığını yapan ki bunların tamamı 5 farklı kişidir, tüm Türkiye genelinde satılan köpeklerin hepsini bu kişiler dağıtmakta ve geneli de fütursuzca çalışmaktadır.

Köpek bir oyuncak çeşidi değildir! Sorumluluğunu alabileceğinize inanıyorsanız köpek sahibi olunuz! Köpek bakmak son derece meşakkatli bir iştir, almadan önce bunları bilerek ve düşünerek karar veriniz! Resimlerine bakarak köpek alınmaz! Seçeceğiniz ırkın özelliklerinin size hitap etmesi aynı şekilde sizin de onun ihtiyaçlarına, beklentilerine hitap edebilmeniz gerekir ki bu beraberlik sorunsuz bir şekilde bir ömür devam edebilsin!

DİKKAT!

Sitemiz sayfaları diğer köpek forum vs. siteleri genelinde olduğu üzere, hayvanlar ile ilgili hiçbir alakası bulunmayan, sadece site hitini yükselterek kazanç sağlamayı amaçlayan ve bunun adına, konusunda uzman olmadan, hayvan sahibi olmak isteyen veya sahibi olmuş kişileri, yanlış veya hatalı bir şekilde yönlendirip, hayvanların zarar görmesine yol açan kişilere göz yuman, çanak tutan bir site değildir.

Bu amaçla; birkaç köpek besledi veya evcil hayvan kitaplarına baktı veya adına köpek çiftliği dediği bir yerde bakıcılık veya adına eğitimcilik dediği bir iş yaptı diye, yeterli bilgi ve tecrübesi olmayan kişilerin, köpek eğitim uzmanı veya köpek bakım uzmanı veya veterinermiş gibi ahkam kesip, kocakarı reçetesi diye tabir edilen şekilde, ben yaptım iyi oldu, ben kullandım iyi geldi, şöyle, böyle yapın şeklinde gibi hayvan sahiplerini yönlendirebilecekleri bir platform değildir.

Lütfen doğruluğundan emin olmadığınız konularda insanları yanlış yönlendirip, hayvanların zarar görmesine sebep olmayınız. Sizin köpeğiniz için doğru olan veya sizin köpeğiniz de işe yarayan, bir diğerinde de işe yarayacak anlamına gelmez, gerek sağlık gerek eğitim konularında olsun her işi uzmanı olan kişilerden yardım alarak gerçekleştiriniz. Her uzmanım diyen kişinin de uzmanlık ile alakası olmayabileceğini unutmayınız.

Greendog Kennels K9 Club Since 1991 – Türkiye’nin İlk Köpek Eğitim Üretim Bakım Satış Konaklama ve Yetiştirme Merkezi

Web sitemiz köpekler hakkında her yönüyle yavru köpek bakımından, doğru köpek seçimine, ücretsiz yavru köpek tuvalet eğitiminden diğer köpek eğitimi çeşitlerine, hastalıklarından, olası durumlarda ilk yardım eğitiminize, köpek veterinerlik hizmetleri aşılama ve parazit kürü uygulamalarına, mikroçip sistemlerinden uygulamalarına, hayvan haklarını koruma kanunundan evrensel beyanname ve Avrupa sözleşmelerine, köpekler hakkında A-Z ye her türlü bilgi, hizmet ve konunun bulunduğu sitemiz siz köpek sahibi olmayı düşünen veya olmuş hayvan sevenleri, internet dünyası bilgi kirliliğinden kurtarmak, en doğru şekilde yardımcı olmak, bilgilendirmek, bilinçlendirmek amacıyla rehber kitaptan öte olmak üzere hazırlanmıştır.

Bu sebeple, artık bizi bulduğunuza göre uydur kaydır, atmasyon, birbirinin yalanlarını tekrarlayan kopya siteleri, forum siteleri vb. gezip aklınızı yalan yanlış bilgilerle doldurmanıza gerek kalmamıştır.

Greendog köpek kulübü olarak bilgi, tecrübe ve marka garantisiyle verdiğimiz diğer hizmetlerimiz arasında, sadece kendi üretimimiz saf kan sağlıklı yavru, yetişkin ve eğitimli köpek satışından, pet ve profesyonel köpek eğitim çeşitlerine, köpek pansiyonu hizmetlerinden, uygun saf kan eş bulmaya, veterinerlik hizmetlerinden veteriner köpek bakım ürünlerine, toptan fiyatına perakende köpek maması, köpek kulübesi, köpek taşıma çantası, tasma, kayış, aksesuar vb. bilumum pet shop malzemeleri satışından, pet servis pet taksi hizmetlerine, evcil hayvan kedi köpek mezarlığına kadar hizmet veriyoruz.

Greendog kulüp köpek kategorisinde dünyanın en kapsamlı hizmetlerini veren, maddi kaygı gözetmeksizin sevgi, saygı ve güven üzerine kurulmuş bir köpek dostu ve köpek hizmetleri kuruluşudur.

Rehber sitemizde aradığınız bilgilere daha kolay ulaşabilmeniz için sayfanın en üstünde ‘Site içi arama” bölümü mevcuttur.

Bunun yanı sıra sitemiz ana sayfasında aradığınız konularla ilgili olan ana kategori başlıklarını tıkladığınızda alt başlıklardan daha da fazla başlık ve bilgiler içerdiğini göreceksiniz.

Okumayı, araştırmayı, öğrenmeyi sevmeyen, hazır lop piş ağzıma düş milletimiz geneli yüzünden, günde yüzlerce kez dalga geçer gibi, sanki yazmıyormuş gibi ‘Köpek satıyor musunuz? Köpek eğitiyor musunuz? Pansiyon hizmetiniz var mı? Fiyatlar kaç para? Posta adresi alabilir miyim? Çalışma saatleriniz nedir? Akşam mesai saatiniz den sonra köpeğimizi ziyarete gelsek olmaz mı?’ gibi gelen gereksiz telefon ve e-postalarla muhatap olmayı, sanki nöbetçi eczane imişiz gibi mesai saatinden sonra alış veriş vb. için kapıya dayanıp, telefona sarılıp ‘Açsanıza kardeşim kapıyı alışverişe vb. geldik kapıda kaldık, ne biçim esnafsınız siz? Parasıyla değil mi? Müşteri her zaman haklıdır’ gibi konuşan bu tarzda müşteri istemiyoruz.

En çok sorulanlarla ilgili ayrıntılı bilgiler alabileceğiniz ana link başlıkları bulunduğunuz sayfada haritanın üstünde ve sayfanın en altında veya bir tıkla ulaşacağınız ana sayfada mevcuttur!

Lütfen telefona sarılıp alelacele aramadan önce en azından sitemiz ana sayfasındaki kategori başlıklarına göz gezdiriniz!

Sorularınız; Kararını veremediğiniz, çözümünü bulamadığınız, ‘Hangi ırk hangi cinsiyet bize uygundur? Dişisi erkeği kaç aylığı mevcut? Köpeğimiz den havlama, ısırma, tuvalet vs. şu şikayetlerimiz var ne yapmamız gerekir? Köpeğimiz için nasıl bir beslenme programı uygulamalıyız?’ Adres tarifi vb. gibi şeklinde olmalıdır.

Bilahare imalatçısı, distribütörü, toptancısı olmadığımız halde satışını yaptığımız ürünleri müşterilerimize jest olarak bayi alış fiyatına satmaktayız!

Dolayısıyla gereksiz yere hala pazarlık etmek isteyen müşterilere, pet shoplardan perakende fiyatlara alış veriş yapmalarını tavsiye ederiz.

Greendog Kennel K9 Club Köpek Çiftliği 
Köpek Eğitim Üretim Bakım Satış Rehberlik Merkezi

Sabit: 0216/3205758 – GSM: 0532/2342310 e-mail: [email protected]

Akbaba Köyü / Beykoz / İstanbul

Read Next

Pet Taksi – Pet Servis – Pet Taxi

× Greendog Whatsapp Hattı