Köpek Kuaförü

Köpek Kuaförü

Köpek Kuaförü Köpek Tıraşı Köpek Banyosu Köpek Kulak Temizliği Köpek Tırnak Kesimi Manikür Pedikür 

Köpek Banyosu hizmeti ücretleri

Köpeğin ırkı, tüy yapısı ve cüssesine göre özel şampuanla köpek banyosu 50, 60, 70 TL fiyatlarla..

Köpek İlaçlı Banyo uygulaması hizmeti ücretleri (Uyuz, Mantar vb. tedaviler için)
İlaçlı köpek banyosu hizmeti fiyatları tüy yapısı ve cüssesine göre 115, 190 TL fiyatlarla..

Ful Paket Bakım – Gelin Damat Bakımı

Özel şampuanla Köpek banyo 50, 60, 70 TL
Kulak Temizliği ilaçlı kulak yıkama ücretleri 160 TL
Tırnak kesimi Manikür pedikür ücretleri 75 TL
Kampanya üçü bir arada 250 – 300 TL yerine 150 TL

Köpek Tıraşı hizmeti ücretleri

Köpeğin ırk, tüy yapısı ve büyüklüğüne göre banyo hariç köpek tıraşı hizmetlerimiz 150 TL başlayan fiyatlarla.. Banyo da dahil edilirse + 50 TL. Isıran, baygınlaştırılması gereken köpeklerde ayrıca + sedasyon ücreti (Kg göre – + 50 TL) ödenir.

Köpek Tıraşı Nasıl Yapılır?

Köpek tıraşı için gelen köpek önce tımar fırçasıyla fırçalanıp ölü tüylerinden arındırılır, peşi sıra tıraş öncesi tüy aralarında birikmiş kum, toprak gibi materyallerden arındırmak için şampuanla yıkanıp kurulandıktan sonra tıraş işlemine başlanır. Tıraş bitimini müteakiben tekrar şampuanla yıkanıp durulanır.
Köpeğin ırk, tüy yapısına ve büyüklüğüne göre işlem 2 saati bulabilir.

Köpek tıraşı hizmetlerinde aksilik yaşamamanız için mutlaka önceden randevu almanız ve veya geleceğiniz gün ve saatini teyit ettirmeniz gerekmektedir.

Not: Köpek Banyosu, Tıraşı, Bakımı Hizmetleri Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Köpek ırkları cüsse büyüklüğü 1 kg dan başlayıp 100 kg civarına kadar gider.
Tüy yapıları birkaç milimetreden başlayıp 20 cm den daha uzuna, yumuşak, sert, tel tüylü, keçelenmiş ten, kürk yapısı kısa ve uzun olmak üzere iki farklı katmandan oluşana, seyrek tüylüler den çok sık kıl yapısına sahip olanlara kadar çok farklılık gösterir.
Gerek banyosu gerek tıraşı olsun genel olarak bakımı en zor olan, tıraş makinası çalışmadığı için yünlenmiş keçelenmiş tüylerin tek tek dikkatlice açılarak makasla kesilmesi, ancak sonrasında makineyle tıraşa devam edilebilmesidir.
Bunun haricinde bakımı en zor köpek ırkı tüy yapısıyla Chow-Chow dur. Ayrıca ısırdıkları için tıraşlarının yapılabilmesi için sedasyona alınması gerekir. Irkı ne olursa olsun ısıran köpekler sedasyona alınmadan tıraş edilemez. Sedasyona alma köpeğin kg göre (-+50) TL civarıdır.

Köpek Kuaföru

Greendog Kennels K9 Club olarak 1991 den beri Köpek eğitimi, pansiyonu, bakımı, kendi saf kan köpeklerimiz den üretim yavru satışı (Bavul ticareti köpek satışı yapmamaktayız), Veterinerlik hizmetleri, toptan fiyata perakende mama, malzeme vs. satışı, pet taksi, köpek banyo ve kuaför hizmetleri ile kedi köpek mezarlığı hizmetleri de veren sektörün tek tescilli marka kuruluşudur. 

Read Previous

Köpeğin Özellikleri – Köpeklerin Özellikleri

Read Next

Köpek Beden Dili

× Greendog Whatsapp Hattı