Krematoryum – Kedi Köpek Mezarlığı – Evcil Hayvan Mezarlığı

Krematoryum Kremasyon – Kedi Köpek Mezarlığı – Evcil Hayvan Mezarlığı – Pet Mezarlığı

İstanbul Evcil Hayvan Mezarlığı Evcil Hayvan Köpek Mezarlığı İstanbul Hayvan Mezarlığı İstanbul Kedi Köpek Mezarlığı İstanbul

Kedi Mezarlığı Hayvan Mezarlığı İstanbul Evcil Hayvan Pet Mezarlığı İstanbul Krematoryum Kremasyon Hizmeti Pet Semetary Pet Cremation Pet Services Animals Kremasyon Dog Cremation Cat Cremation

1999′ dan beri Türkiye’nin ve Halihazırda İstanbul’un İlk ve Tek Özel Kedi Köpek Evcil Hayvan Pet Mezarlığı


Mezarlığımız İstanbul’un Beykoz ilçesinde, Beykoz korusuna, vapur iskelesine birkaç dakikalık mesafededir.

Defin işlemi sırasında evcil hayvanınızın elbette yanında olabilirsiniz.
Pet Mezarlığı defin işlemleri haftanın 7 günü yapılmaktadır.
Pet Mezarlığı ziyaret saatleri Haftanın 7 günü 10:00 – 14:00 arasıdır.
Pos cihazı kullanılmamaktadır! Ödemeler nakit olarak alınmaktadır.

Her bütçeye uygun Defin işlemleri ücretlendirmesi

Greendog tapulu mezarlığına cephe özel ormana defin küçük, orta, büyük ve dev ırk köpekler için fiyat sorunuz.
(Özel orman içinde başlık dahil hiç bir şekilde yapılaşma kesinkes yapılamaz)
Ormandan çalmıyoruz katkıda bulunuyoruz! Üzerine onun adına yaşayacak zeytin veya meyve ağacı ekiyoruz.

Greendog arsası içi Betonarme mermer kaplı mezarlıklara defin küçük ırklar, orta boy köpekler, büyük ırklar ve dev ırk köpekler  için fiyat alınız.

Evcil hayvanının Defin işlemlerinde bulunabilmek için uygun aracı olmayan müşterilerimize klimalı özel araçlarımızla hizmet verilmektedir… Detaylar için lütfen burayı tıklayınız.

Bütün mezarlıklarımız yeri belli olsun, yıllar içerisinde kayma karışma kaybolma olmasın diye betonarme, mermer kaplı lahit şeklinde anıt mezar olarak dizayn edilmiştir.
Tamamı betonarme, mermer kaplı ve iki farklı boyutta tasarlanmış olan mezarlıkların, isteğe göre çiçeklendirme ve yıllık ekstra özel bakımı da yapılmaktadır. Defin işlemlerinin fiyatlandırması, betonarme mezarlıkların toprak, mermer, malzeme, işçilik, bekçisi, bakıcısı.., Beykoz m2 maliyetleri ve mezarların kalıcılığı da hesaba katılarak elde edilmiştir.

İstanbul’un Beykoz ilçesinde 1999 yılında ölen hayvanımın peşine yıllar içinde eş, dost eski müşterilerin köpekleri derken neticesinde Pet Evcil Hayvanlar Mezarlığı olması üzere tasarlanıp, buna göre inşası özel olarak ayrılmış arsada gerçekleştirilerek, pet kedi köpek evcil hayvanlar mezarlığı olarak hayvan severlere hizmet vermeye başlamıştır..

Pet evcil hayvanlar mezarlığımız İstanbul Beykoz’da İstanbul boğazı deniz kenarına 3 dakika, Beykoz korusuna 2 dakika, Acarkent ve Beykoz konaklarına 5 dakika mesafede Riva ve Polonezköy yolu üzerindeki vadide ana yol kenarındadır, önü çift yönlü otobüs ve minibüs durağı olan Akbaba semti ana yolu üstünde orman kenarındadır.
İstanbul’un her yerinden vapur, tekne, otobüs, minibüs gibi ulaşım araçlarıyla İstanbul kart vb ile kapısına kadar ulaşabileceğiniz bir noktadadır.

1999 itibarıyla Pet evcil hayvanlar mezarlığı olarak kullanılan, oturmuş, bilinen, ana haber bültenlerinden çeşitli gazetelerine kadar haber olmuş hali hazırda Türkiye’nin ve İstanbul’un, ilk ve tek gerçek hayvan mezarlığıdır.

İnsanları dolandırmak amaçlı farklı adresler kullanılmış, sabit bir adresi olmayan, yeri yurdu konumu gizlenen paylaşılmayan, İstanbul’da hayvan mezarlığı izlenimi verilmiş, dağ başı tarlalara hayvan mezarlığı havası vermek için internetten yurt dışı fotoğraflar indirilip konmuş, çekim hileleriyle mezarlık süsü verilmiş, gittiği yere kadar gider düşüncesiyle kısa günün karı peşinde koşan sahtekarlara karşı dikkatli olunuz.

Kedi Köpek Evcil Hayvan Mezarlığı ziyaret saatleri için lütfen bilgi alınız!
Hiç kimsenin, zamanında iyilik yaptık, evcil hayvanını çöp konteynırına atmak zorunda kalmasın diye toprağımıza gömdüğümüz için, arsızca gece yarısından sonra kafayı bulup, arayıp, mezarlığı sanki burası nöbetçi meyhaneymiş, gece kulübüymüş gibi kullanmaya, ne diriye ne ölüye rahatsızlık vermeye hakkı yoktur. Bu şekilde saygısızlıklara asla göz yumulmamaktadır. İşine gelmeyen defnettirdiğini getirdiği gibi alır götürür, götürmez lakin her halükarda ayağını buradan keser.

Hayvan mezarlığına defin işlemi yaptıran veya yaptırmayı düşünen her kişi bilmeli ve kabul etmeli ki;
Musevi, Hristiyan, Müslüman veya farklı inanca ve isteğinize uygun mezarlıkların dizaynı anlaşmalı olduğumuz işinin ehli mermer firması tarafından verilmektedir. Mezarlığa dışarıdan mermerci inşaatçı vs birileri kabul edilmemektedir.
Alınan ücretler hizmet karşılığı olarak alınmaktadır, arsa satışı değildir, dolayısıyla tapu tahsis vb. belge söz konusu değildir.
Lakin mezarlık vasiyetle ebediyete intikal edecek şekilde hayrı düşünülerek kalıcı olarak kurulmuştur.

Kedi Köpek Evcil Hayvan Mezarlığımıza evcil hayvanının defin işlemlerini yaptıran müşterilerimiz bilmelidir ki bizim nazarımızda mezarlığımızda yatan canların hepsi insan mezarlığındakiler gibi kıymetlimizdir ve dolayısıyla yerleri de kalıcıdır. Ancak defin işleminden ve veya son ziyaretinin üstünden 3 yıldan fazla geçtiği halde hiç ziyareti yapılmayan keza yıllık aidatlarını da 3 yıldan fazladır ödememiş olan mezarlıkların sahibinin de vefat veya terk ettiği varsayılarak eğer gerekirse katlı mezarlık olarak üstüne bir fakirin pet hayvanının defin gömü işlemi yapılabilir..
Ve yine geri kalan ödemeyi ayın başına, ortasına, sonuna ödeyeceğim diyerek eksik ödeme yapıp aylarca ortadan kaybolanların mezarları da katlı mezarlık olarak kullanılarak üstüne başka defin işlemi yapılır.

Yıllık Aidat

Bekçisi, bahçıvanı, kapıcısı, ilaçlaması, sulaması, bakımı, temizliği…
Mezarlığın bakımı, temizliği, haşere ve kemirgenlere karşı ilaçlaması, bahçıvanlık hizmetleri, bekçisi, kapıcısı gibi personel ve su, temizlik malzemeleri vb. gibi çeşitli giderleri ve sahiplerinin halihazırda ilgisi için mezar sahiplerinden ölüm yıldönümlerinde olmak üzere Yıllık 36 $ veya karşılığı 500 TL (Aylığı 3 Dolara tekamül) Talep edilmektedir. (Mecburiyet yoktur, ziyaretlerini sürdüren, sürdürmeye niyetli olanlardan talep edilmektedir. 3 yıl üstü yıllık aidat ödemesi yapmamış olanlar ziyaret vb. haklarını kaybederler)

Türkiye’de Bir İlk Krematoryum! Evcil Hayvanlar Kedi Köpek Kremasyon Hizmeti Vermeye Başladık.
Cremation Animals Cremation Pet Cremation Services

Dog and Cat Cremation Services Sorry only working on weekdays cremation Monday to Friday
Payment is taken before the cremation process.CLICK FOR PRICING

Üzgünüz şimdilik sadece Pazartesiden Cumaya hafta içi Kremasyon (Ölü Yakma) hizmeti veriyoruz. Hafta sonu gelenler Pazartesiye kadar soğutucuda bekletilir.
Hafta sonları da krematoryum kremasyon ölü hayvan yakımı hizmeti vermeye başladık!
Hafta içi sabahtan teslim edilenler akşama doğru, öğleden sonra teslim edilenlerin külleri ertesi gün geri teslim edilir.
İsteğe bağlı, adresinizden alınıp ve veya adrese teslim seçeneğiniz de mevcuttur.
İsteğe bağlı başından sonuna pasajlar halinde kısa yanma videoları kaydedilip 600 TL bütçeyle tarafınıza verilir.
İsteğe bağlı Kremasyon ölü yakım kısa başlangıç videosu ücretsizdir.
Kremasyon hizmeti için önceden randevu alınıp Krematoryumun hazırlanması ve Geri dönüşü mümkün olmadığı için yakım öncesi ücretinin peşin ödenmesi gerekmektedir. 6500 yerine özel kampanyalı fiyatlarımız için bilgi alınız.
Ödeme Kremasyon işleminden önce alınmaktadır. Yaktıktan sonra vereceğiz gibi polemiklere girilmemektedir!

POS cihazı kullanılmamaktadır! Ödemeler nakittir!

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kâğıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu
İstanbul’un Anadolu(Asya) yakasında bulunan ilçeler:
Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar
İstanbul’un Avrupa(Rumeli) yakasında bulunan ilçeler:
Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu

Kaybınız için üzgünüz, mezarlık fotoğrafları için lütfen burayı tıklayınız…

Read Previous

Ücretsiz Evcil Pati Sigortası

Read Next

Köpeğin Özellikleri – Köpeklerin Özellikleri

× Greendog Whatsapp Hattı