in ,

AğlatıcıAğlatıcı ÜzücüÜzücü KızgınKızgın

Kedi Köpek Mezarlığı – Evcil Hayvan Mezarlığı

İstanbul Evcil Hayvan Mezarlığı Evcil Hayvan Köpek Mezarlığı İstanbul Hayvan Mezarlığı İstanbul Köpek Mezarlığı İstanbul Kedi Mezarlığı Hayvan Mezarlığı İstanbul Evcil Hayvan Pet Mezarlığı İstanbul Krematoryum Kremasyon Hizmeti Pet Semetary Pet Cremation Pet Services Animals Kremasyon Dog Cremation Cat Cremation

1999′ dan beri Türkiye’nin ve Halihazırda İstanbul’un İlk ve Tek Kedi Köpek Pet Evcil Hayvan Mezarlığı

Mezarlığımız İstanbul’un Beykoz ilçesinde, Beykoz korusuna birkaç dakikalık mesafededir.
Defin işlemi sırasında evcil hayvanınızın elbette yanında olabilirsiniz.
Pet Mezarlığı defin işlemleri haftanın 7 günü gün içi yapılmaktadır.
Pet Mezarlığı Ziyaret Saatleri haftanın 7 günü
Hafta içi 10:00 – 15:00 – Hafta sonu 10:00 – 13:00 arasıdır.

Kırmızı yazıları okuyarak
hızlıca bilgi alabilirsiniz.
Pos cihazı kullanılmamaktadır! Ödemeler nakit olarak alınmaktadır.

Köpek * Otel * Eğitim * Mama * Defin * Kremasyon … TÜM MAL ve HİZMETLER + KDV dir. POS cihazı kullanılmamaktadır! Ödemeler Nakittir.

Evcil Hayvan Pet Mezarlığı Ziyaret Saatleri
Hafta İçi 10:00 – 15:00 arasıdır!
Hafta sonu 10:00- 13:00 arasıdır!
Kapanış saatleri son gelenlerin giriş saati değil giriş çıkışın sonlandığı, kapıların kilitlendiği paydos saattir. Bu sebeple hatırlatmaya, uyarmaya gerek kalmadan içerideki ziyaretçilerin kapanış saatleri itibarı ile ziyaretlerini tamamlamış ve çıkış işlemlerini sonlandırmış olmalarını rica ederiz. Her yerin bir çalışma kapanma saati vardır.
Pazarlığı yoktur.

Paydos sonrası özel durum ziyareti için kapanış öncesi mutlaka randevu almanız gerekmektedir!

Her bütçeye uygun Defin işlemleri ücretlendirmesi

Greendog tapulu mezarlığına cephe özel ormana defin kedi vb süs köpekleri boyuttakiler için 1000, orta ve büyük boy köpekler için 1200 TL  
(Orman içinde başlık dahil hiç bir şekilde yapılaşma kesinkes yapılamaz)
Ancak üstüne zeytin veya meyve fidanı vb ekebilirsiniz.
Defin işlemini yapacak kişiye bahşiş vermeyi unutmayınız!
Saat 16:00 mesaisi sonrası yaptırılacak defin işlemlerinde ekstra 150 TL verilmesi gerekmektedir!

Greendog arsası içi Betonarme mermer kaplı aile kabristanı olarak da alınabilen büyük mezarlıklara defin Kedi vb süs köpeği küçük ırk köpekler için,
büyük ırk köpekler için başlayan fiyatlarla…
Defin işlemini yapacak kişiye bahşiş vermeyi unutmayınız!
Saat 16:00 mesaisi sonrası yaptırılacak definlerde ekstra 150 TL verilmesi gerekmektedir!

Ayrıntılı fiyatlandırma linkine gitmek için tıklayınız! https://www.greendog.com.tr/hayvan-mezarligi-krematoryum/ Fiyatlandırmalar

VİP EVCİL HAYVAN PET MEZARLIĞI CENAZE TAŞIMA HİZMETLERİ
Ölmüş canlarınız isteğinize bağlı Yerinizden veya Klinikten özel araçla alınıp mezarlığa sevki yapılır. https://www.greendog.com.tr/pet-taksi-fiyatlari/

Evcil hayvanının Defin işlemlerinde bulunabilmek için uygun aracı olmayan müşterilerimize klimalı özel araçlarımızla hizmet verilmektedir… Tıklayınız!

Bütün mezarlıklarımız yeri belli olsun, yıllar içerisinde kayma karışma kaybolma olmasın diye betonarme, mermer kaplı lahit şeklinde anıt mezar olarak dizayn edilmiştir. 
Tamamı betonarme, mermer kaplı ve iki farklı boyutta tasarlanmış olan mezarlıkların, isteğe göre 
çiçeklendirme ve yıllık özel bakımı da yapılmaktadır. Defin işlemlerinin fiyatlandırması, betonarme mezarlıkların toprak, mermer, malzeme, işçilik, bekçisi, bakıcısı.., Beykoz m2 maliyetleri ve mezarların kalıcılığı da hesaba katılarak elde edilmiştir.

İstanbul’un Beykoz ilçesinde 1999 yılında Pet Evcil Hayvanlar Mezarlığı olması üzere tasarlanıp, buna göre inşası özel olarak ayrılmış arsada gerçekleştirilerek, pet kedi köpek evcil hayvanlar mezarlığı olarak hayvan severlere hizmet vermeye başlamıştır..

Pet evcil hayvanlar mezarlığımız İstanbul Beykoz’da Beykoz korusuna 2 dakika, Acarkent ve Beykoz konaklarına 5 dakika mesafede Riva ve Polonezköy yolu üzerindeki vadide ana yol kenarındadır, önü çift yönlü otobüs ve minibüs durağı olan Akbaba semti ana yolu üstünde orman kenarındadır.

1999 itibarıyla Pet evcil hayvanlar mezarlığı olarak kullanılan, oturmuş, bilinen, Türkiye’nin ve İstanbul’un gazetelere haber olmuş hali hazırda ilk ve tek gerçek hayvan mezarlığıdır.

İnsanları dolandırmak amaçlı farklı adresler kullanılmış, sabit bir adresi olmayan, yeri yurdu konumu gizlenen paylaşılmayan, İstanbul’da hayvan mezarlığı izlenimi verilmiş, dağ başı tarlalara hayvan mezarlığı havası vermek için internetten yurt dışı fotoğraflar indirilip konmuş, çekim hileleriyle mezarlık süsü verilmiş, gittiği yere kadar gider düşüncesiyle kısa günün karı peşinde koşan sahtekarlara karşı dikkatli olunuz. 

Kedi Köpek Evcil Hayvan Mezarlığı ziyaret saatleri Hafta İçi 10:00 – 15:00 – Hafta Sonu 10:00 – 13:00 saatleri dahilindedir.
Hiç kimsenin, zamanında iyilik yaptık, evcil hayvanını çöp konteynırına atmak zorunda kalmasın diye toprağımıza gömdüğümüz için, arsızca gece yarısından sonra kafayı bulup, arayıp, mezarlığı sanki burası nöbetçi meyhaneymiş, gece kulübüymüş gibi kullanmaya, ne diriye ne ölüye rahatsızlık vermeye hakkı yoktur. Bu şekilde saygısızlıklara asla göz yumulmamaktadır. İşine gelmeyen defnettirdiğini getirdiği gibi alır götürür, götürmez lakin her halükarda ayağını buradan keser.

Hayvan mezarlığına defin işlemi yaptıran veya yaptırmayı düşünen her kişi bilmeli ve kabul etmeli ki;
Musevi, Hristiyan, Müslüman veya farklı inanca ve isteğinize uygun mezarlıkların dizaynı anlaşmalı olduğumuz işinin ehli mermer firması tarafından verilmektedir. Mezarlığa dışarıdan mermerci inşaatçı vs birileri kabul edilmemektedir.
Alınan ücretler hizmet karşılığı olarak alınmaktadır, dolayısıyla tapu tahsis vb. belge verilmemektedir.
Lakin mezarlık vasiyetle ebediyete intikal edecek şekilde hayrı düşünülerek kalıcı olarak kurulmuştur.

Kedi Köpek Evcil Hayvan Mezarlığımıza evcil hayvanının defin işlemlerini yaptıran müşterilerimiz bilmelidir ki bizim nazarımızda mezarlığımızda yatan canların hepsi insan mezarlığındakiler gibi kıymetlimizdir ve dolayısıyla yerleri de kalıcıdır. Ancak mezar baş taşı bile olmayan, yaptırılmamış, defin işleminden ve veya son ziyaretinin üstünden 2 yıl civarı geçtiği halde hiç ziyareti yapılmayan mezarlıkların sahibinin de vefat veya terk ettiği varsayılarak eğer gerekirse katlı mezarlık olarak üstüne bir fakirin pet hayvanının defin gömü işlemi yapılabilir..
Ve yine geri kalan ödemeyi ayın başına, ortasına, sonuna ödeyeceğim diyerek eksik ödeme yapıp aylarca ortadan kaybolanların mezarları da katlı mezarlık olarak kullanılarak
üstüne bir başka defin işlemi yapılır.

Türkiye’de Bir İlk Krematoryum! Evcil Hayvanlar Kedi Köpek Kremasyon Hizmeti Vermeye Başladık.

Cremation Animals Cremation Pet Cremation Services Dog and Cat Cremation Services
Sorry only working on weekdays cremation Monday to Friday
Payment is taken before the cremation process
.CLICK FOR PRICING
 

Üzgünüz şimdilik sadece Pazartesiden Cumaya hafta içi Kremasyon (Ölü Yakma) hizmeti veriyoruz. Hafta sonu gelenler Pazartesiye kadar soğutucuda bekletilir.
Hafta içi sabahtan teslim edilenler akşama doğru, öğleden sonra teslim edilenlerin külleri ertesi gün geri teslim edilir.
İsteğe bağlı, adresten teslim alınıp ve veya adrese teslim seçeneğiniz de mevcuttur.
Bazı müşterilerin talebinden mütevellit isteğe bağlı kısa yanma videoları kaydedilip 3
90 TL bütçeyle tarafınıza verilir.

Kremasyon hizmeti için önceden randevu alınıp Krematoryumun hazırlanması ve Geri dönüşü mümkün olmadığı için yakım öncesi ücretinin peşin ödenmesi gerekmektedir.

Ödeme Kremasyon işleminden önce alınmaktadır. Yaktıktan sonra vereceğiz gibi polemiklere girilmemektedir!

Köpek * Otel * Eğitim * Mama * Defin * Kremasyon … TÜM MAL ve HİZMETLER + KDV dir. POS cihazı kullanılmamaktadır!

HARİTA ADRES – KONUM YANDEX 
Yandex Konum İçin Tıklayınız! 
Greendog Köpek Çiftliği Köpek Eğitim Üretim Bakım Satış Konaklama Merkezi Krematoryum ve Hayvan Mezarlığı

HARİTA ADRES – KONUM GOOGLE MAPS 
Google Maps Konum için Tıklayınız! Greendog Kennels K9 Club Köpek Çiftliği Köpek Eğitim Üretim Bakım Satış Konaklama ve Yetiştirme Merkezi


1- İnstagram haberleri ve diğer fotoğraflar için tıklayınız!
2- Facebook Haberleri ve Diğer Fotoğraflar için tıklayınız!
3- Gazete Haberleri İçin tıklayınız!

4- Diğer Gazete Haberleri İçin Tıklayınız! 

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kâğıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu 
İstanbul’un Anadolu(Asya) yakasında bulunan ilçeler:
Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar
İstanbul’un Avrupa(Rumeli) yakasında bulunan ilçeler:
Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu

Yazan Green Dog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ücretsiz Evcil Pati Sigortası

Köpek Kuaförü