in

Eğitimli mi – Yavru mu

Eğitimli Köpek, Yetişkin Köpek veya Yavru köpek Artıları ve Eksileri Nelerdir

Eğitimli köpek, davranış bozukluğu oluşturulmadan iyi bir eğitim alarak yetiştirilmiş sosyal bir köpekse, gerek bakım kolaylığı açısından, gerek maddi boyutu açısından, gerek emeği eziyeti açısından çok daha uygun bir köpektir.

Yavru köpek, yetişkin veya eğitimli köpeğe göre bakımı çok daha meşakkatli, çok emek isteyen, çok daha masraflı, aşılarıydı, parazit kürleriydi, aman hastalandı hastalanacaktı derken, çok fazla ihtimam gösterilmesi gereken, yaşının küçüklüğünden ve onun için her şeyin çok yeni ve yabancı olmasından dolayı anlamakta ve uyum göstermekte zorluk çeken, altı bezlenen çocuk gibidir.

İlk defa köpek sahibi olmak isteyen kişilerin bir kısmı, köpeğin yavruluk şirinliğini de yaşamak için ki bu dönem aylarla sınırlıdır, bebek köpeği tercih eder.

Diğer bir kısım acemi ve konuya vakıf olmayan bilinçsiz insanlar, gelinlik kız alıyormuşçasına, aman beni bilsin, beni tanısın, gözünü bende açsın, beni annesi babası sansın diyerek daha annesinin sütüne muhtaç, mümkünse 1 aylık hatta daha ufak olsun şeklinde köpek almak istemektedirler.

Daha önceden köpek beslemiş, zorluklarını ve işin gerçeğini kavramış kişiler, bebekle uğraşmaktansa, aşıları yapılmış kendini kurtarmış, yetişkinlik döneminde ne olacağına dair gerekli doneleri göstermiş, Almanya gibi gelişmiş ülkelerde olduğu üzere 4 aylık ve üzeri köpekleri tercih ederler. 
Greendog (R) patentli bir markadır! 

Türkiye’nin hiç bir yerinde hiç bir zaman şubemiz olmamıştır.


Sizleri dolandırma amaçlı Greendog markamızı kullananları, haklarında yasal işlem yaptırabilmemiz için lütfen tarafımıza şikayet ediniz.
  


Veteriner Hekim gözetiminde satışını yaptığımız tüm köpekler aylık durumuna göre mikroçiplendirilir.
Satışını yaptığımız yavrular çift aşılı ve tüm iç parazitlere karşı çift Bayer Drontal Plus uygulamalıdır.
Garanti kapsamında sonraki aşı ve parazit kürü uygulamaları takibinin tarafımızdan yapılması gerekmektedir.

Ayrıntılı bilgi için mesai saatlerinde arayınız.

Greendog Satılık Köpekler Özel Kampanya! 
10 Aylık üstü erkek Golden Retriever, Chocolate Çikolota Labrador Retriever, Rottweiler, German Shepherd / Alman Çoban Köpeği / Alman kurdu Yavruları 
Eğitimini de Verdirtenlere 3 aylık 3 çuval köpek maması bedelsiz hediye!
Eğitimsiz almak isteyenlere yavrular ırkına göre 600€, 700€ bebek fiyatlarına.
Kampanya köpek sayısıyla sınırlıdır.

Yazan Green Dog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Dişi mi – Erkek mi !

Doğru Köpek Seçimi