Satılık Eğitimli Köpekler

Satılık Eğitimli Köpekler

Amerika ve Almanya’dan ithal show kalite damızlıklardan German Shepherd ( Alman Çoban Köpeği, Alman Kurdu ), Rottweiler, Golden Retriever, Labrador Retriever, ( Chocolate Labrador Retriever, Sarı Labrador Retriever, Siyah Labrador Retriever ) Arama Köpeği yavru üretimi, eğitimi ve satışı.

Satışını yaptığımız yavru ve eğitimli cins köpekler zamanında Amerika ve Avrupa’dan getirttiğimiz saf kan ve genetiği sağlam köpeklerden üretilmektedir.

Çiftliğimizde Doğu Blokundan Bavul Ticareti yolu ile gelme veya Türkiye’de neredeyse tamamı benzer şartlarda üretim yapan Çiftlik Ambarlarından alınma Sağlıksız, Kırma Bozma, Viral Hastalıklı, Genetik Hastalıklı Köpek Üretimi ve Satışı yapılmamaktadır.

Satılık Eğitimli Köpekler – Kiralık Eğitimli Köpekler

Evlere, iş yerlerine, fabrikalara, hava alanlarına, stadyumlara, konserlere, organizasyonlara, şantiyelere, güvenlik şirketlerine, özel parti ve toplantılara K-9 köpeği temini, kiralama ve satışı.

Günlük koruma için K-9 köpeği, patlayıcı detektör arama köpeği, narkotik detektör uyuşturucu arama köpeği kiralama ve satışı.

Trüf mantarı arama köpeği eğitimi ve satışı.

Arama kurtarma köpeği eğitimi ve satışı.

Arama Köpeği Eğitimli köpek satışı ve kiralaması yapılır. İsteğe özel madde arama eğitimi verilir.

Greendog Pet Casting Model köpekler

Greendog Kennels K-9 Club Satılık Yavru ve Yetişkin Eğitimli Köpeklerimiz German Shepherd ( Alman Çoban Köpeği, Alman Kurdu ), Rottweiler, Golden Retriever, Labrador Retriever, ( Chocolate Labrador Retriever, Sarı Labrador Retriever, Siyah Labrador Retriever )

Köpek yavrularımız piyasa malı bavul ticareti köpekler gibi ve yine genetik bozuklukları önemsenmeden gelişigüzel üretilmiş köpekler gibi kırma, kavruk, viral hastalık ve kalça displazisi gibi genetik bozukluğu olmayan saf kan ve ırkının güzeli köpeklerdir.

Bu kalite ve patentli markamız güvencesine rağmen fiyatlarımız daha fazla müşteri çevresine ulaşmak için özel promosyon fiyatlarımızdan pazarlıksız olarak verilmektedir.  Köpek Fiyatları için tıklayınız.

Yanı sıra doğal üyemiz olarak köpeğinizin tüm veterinerlik hizmetleri, ürünleri, pet shop ürünleri mama, tasma kayış vs gibi ihtiyaçlarını toptan fiyatlara alabilme ile eğitim, pansiyon gibi hizmetlerimizden de en uygun fiyatlarla istifade edebilme şansını yakalamış olursunuz.

Tüm alışverişlerinizi ve hizmetlerimizi markamız güvencesiyle en iyi fiyatlarla yaparak, pazar malı köpek alımı gibi sonrasında sizlerle işleri işleriniz olmayacak bir kuruluşa değil, doğumundan ölümüne kadar veterinerlik hizmetlerinden mama malzeme aksesuarlarına, eğitiminden ihtiyacınız olduğunda otel pansiyon hizmetlerine hatta vadesi geldiğinde kedi köpek mezarlığı defin hizmetlerimize kadar her türlü hizmeti ömür boyu alırsınız.

Özetle köpek satın almak için ayrı, veterinerlik sağlık hizmetleri için ayrı, köpek mama malzeme aksesuar vb için ayrı, köpek eğitimi için ayrı, köpek otel pansiyon hizmetleri için ayrı kedi köpek hayvan mezarlığı defin işleri için ayrı yer ve kişilerle muhatap olmak yerine köpeğinizin ömrü boyunca ihtiyacı olacak tüm hizmetleri tek bir kuruluştan alma şansına sahip olursunuz.

Tüm bu hizmetleri almak, alabilmek için köpeğinizi bizden almış olmak zorunluluğunuz yoktur.

Genetiği bozuk, hastalıklı, kırma bavul ticareti pet shop malı ve fantezi köpek satışına karşı olduğumuz için sadece dünyada en fazla tercih edilen ırklardan, genetik yapı sağlamlığını test ettiğimiz damızlıklarımızdan yavru üretimi ve satışını yapmaktayız.

Bu sebeple bekçi koruma tarzı köpek ihtiyacı olan, isteyenler için Rottweiler ve Alman çoban köpeği ile çocuklara en uygun, oyun ve dost köpeği olarak da Labrador Retriever ve Golden Retriever ırkı köpek üretimi satışını yapmaktayız.

Dünyada da olduğu üzere favori köpek ırklarımız bekçi koruma tarzı Rottweiler, dost arkadaş çocuk köpeği olarak yanı sıra rehber köpek ve yine arama köpeği olarak da eğitimini verdiğimiz Labrador Retriever ırkı köpeklerdir.

Greendog (R) patentli bir markadır! 

Türkiye’nin hiç bir yerinde hiç bir zaman şubemiz olmamıştır.

Sizleri dolandırma amaçlı Greendog markamızı kullananları, haklarında yasal işlem yaptırabilmemiz için lütfen tarafımıza şikayet ediniz.

Veteriner Hekim gözetiminde satışını yaptığımız tüm köpekler aylık durumuna göre mikroçiplendirilir.

Satışını yaptığımız yavrular çift aşılı ve tüm iç parazitlere karşı çift Bayer Drontal Plus uygulamalıdır.

Garanti kapsamında sonraki aşı ve parazit kürü uygulamaları takibinin tarafımızdan yapılması gerekmektedir.

Greendog Satılık Köpekler Özel Kampanya!

10 Aylık üstü erkek Golden Retriever, Chocolate Çikolota Labrador Retriever, Rottweiler, German Shepherd / Alman Çoban Köpeği / Alman kurdu Yavruları

Eğitimini de Verdirtenlere 3 aylık 3 çuval köpek maması bedelsiz hediye!

Eğitimsiz almak isteyenlere yavrular ırkına göre 600€, 700€ bebek fiyatlarına.

Kampanya köpek sayısıyla sınırlıdır.

Eğitimli Köpek

Read Previous

Satış Yönetmelikleri

Read Next

Eğitimli mi – Yavru mu

× Greendog Whatsapp Hattı