Köpek Oteli Köpek Pansiyonu Fiyatları

Köpek Oteli Köpek Pansiyonu Fiyatları

Greendog Köpek Oteli – Köpek Pansiyonu Konaklama Ayrıntıları İçin Mutlaka tıklayınız!

Köpek Oteli Pansiyonu Bakımı Eğitimi Konaklama Hizmetlerimiz Veteriner Hekim Gözetiminde Verilmektedir.

Köpek * Otel * Eğitim * Mama * Malzeme … TÜM MAL ve HİZMETLER + KDV dir.
Pos cihazı kullanılmamaktadır.
Köpeğinizin boyutuna türüne ve saldırganlık durumuna göre günlük 10 $, 12 $ ve 15 $ başlayan fiyatlandırma yapılmaktadır.
Uzun süreli konaklamalar için ayrıntılı fiyat bilgisi alınız.

Çiftliğimizdeki yerden ısıtmalı 12 m2 lüks süit  otel odalarının günlük fiyatı ırkına ve boyutuna göre süs köpekleri 300 TL dan, 10 m2 yarı açık ve 5 m2 standart odalar ırkına ve boyutuna göre minyatür süs köpekleri 10 $ başlayan fiyatlarla..

Orta ve büyük boy köpekler, Golden ve Labrador Retriever gibi büyük boy köpekler kalacağı otel odası modeline göre5 m2 odalar 10 $= 300 TL – 10 ve 12 m2 odalar 12, 15 $ = 350-450 TL fiyatlarla..

Pitbull, Dogo Arjantin, Tosa İnu gibi yasaklı köpekler, Kangal, Rottweiler, Alman Kurdu vb.  iri boyutlu köpekler, Doberman, Sibirya Husky gibi sürekli havlayan bağıran sıkıntılı problemli köpekler, boyutuna bakılmaksızın vahşi saldırgan ısıran köpekler; Konaklayacağı standart 5 m2 odalar 300-350 TL,  Yarı açık 10 m2 odalar  350-400 TL, Yerden ısıtmalı 12 m2 süit odalar 400-450 TL günlük fiyatlarla..

Birden fazla köpeği olanlara aynı odada konaklamak şartıyla günlük fiyatları üzerinden köpek başı yüzde 10 günlük indirim uygulanacaktır.
Tesisimizde Otel Pansiyon hizmeti alan müşterilerimizin en geç 16:00 itibarı ile çıkış işlemlerini sonlandırmış olmaları, aksi takdirde o günün ücretini de ödemeleri gerekmektedir.

Köpek Oteli ve Köpek Pansiyonu Fiyatları

UZUN SÜRELİ KONAKLAMALAR

Minimum 1 aylık konaklamalarda günlük fiyatlar üzerinden yüzde 10, Minimum 3 Aylık konaklamalarda yüzde 20 indirim yapılmaktadır.
Minimum 6 ay konaklamalarda günlük yüzde 20 indirim ile Mikroçip implamtasyonu ve 1 yıllık kapsamlı sağlık sigortası Hediye
Minimum 1 yıllık konaklamalarda günlük üzerinden yüzde 25 indirim ile Mikroçip implantasyonu ve 1 yıllık sağlık sigortası Hediye

Tesisimizde Otel Pansiyon hizmeti alan müşterilerimizin en geç 16:00 itibarı ile çıkış işlemlerini sonlandırmış olmaları, aksi takdirde o günün ücretini de ödemeleri gerekmektedir.
Tesisimizde konaklayacak müşteri kabul ücretlendirme mesai saati 08:00 itibarıyla başlar! Bu saatten önce gece yarısı takvim gün saatini geçirip gece yarısı sabaha karşı köpeğini teslim etmeye kalkanların ücretlendirilmesi bir önceki günden başlar.
Uzun süreli konaklamalarda aylık peşin peşin ödeme yapılmadığı takdirde, fiyatlara olası zam geçişi olduğunda güncel fiyatlar geçerlidir, bu sebeple açık hesap çalışmamanızı tavsiye ederiz.

Köpek Oteli Pansiyonu konaklama bakım fiyatlarına dahil olan ücretsiz hizmetler;

Profesyonel Kalite marka Royal Canin, Hill’s, Robur, Bozita Organik İsveç  köpek mamaları vb. ile beslenme
Sabah akşam günde 2 kez tuvalet ve sosyalleşme ihtiyacı için birer saat gezdirme Asgari 15 günlük konaklamalarda manikür, pedikür, kulak temizliği ve banyo
Minimum 6 aylık ve üstü konaklamalarda Mikroçip implantasyonu ve 1 yıllık kapsamlı sağlık sigortası Hediyemizdir.
Caydırıcı ve Uyarıcı DİKKAT! Köpek Var Levhası Hediye
Köpeğinin eğitimi ve süresi bittiği halde her ne sebeple olursa olsun (Tatil, iş yoğunluğu, kazalar, sağlık problemleri vs. dahil) köpeğini teslim almayan müşterilerimiz için pansiyon ücreti işlemeye başlar.

Köpek Oteli Pansiyonu, Köpek Oteli / Köpek Pansiyonu / Köpek Bakımı / Pet Otel Hizmetleri (Veteriner Hekim Gözetiminde)

Google Maps konum için tıklayınız!

Yandex konum bilgileri için tıklayınız!

Köpek Oteli ve Köpek Pansiyonu Fiyatları
Köpek Oteli Pansiyonu Bakımı Eğitimi Konaklama Hizmetleri Veteriner Hekim Gözetiminde Verilmektedir.

Read Previous

Köpek Kulübesi Fiyatları

Read Next

Pet Shop Mama Malzeme Fiyatları

× Greendog Whatsapp Hattı