Veteriner Hizmetleri

Veteriner Hizmetleri

Greendog Köpek Çiftliği Veterinerlik Sağlık Bakım Aşılama Hizmetleri  

Çiftliğimiz kendi bünyesinde Türkiye’nin en güvenli veterinerlik, sağlık ve bakım hizmetlerini veren kuruluşudur.

Bunların sebeplerini açıklamak istersek; 

Öncelikle şunu söylemek isteriz ki çiftliğimizdeki köpeklerin sağlığı ve güvenliği açısından, hiçbir şekilde ödün vermeden, veterinerlik hizmetleri adına hasta hayvan kabulü ve tedavisi kabul edilmemekte hatta masumane muayene ve aşılama hizmetleri bile reddedilmektedir.

Çiftliğimizdeki veterinerlik hizmetleri sadece kendi bünyemizdeki köpeklerin sağlığı açısından, kendi kanatlarımızın altındaki köpekler için geçerlidir, göstereceğiniz anlayış için şimdiden teşekkür ederiz.

Çiftliğimizde yurt dışından bavul ticareti ile gelen köpekler kesinlikle satılmamakta sadece Amerika ve Avrupa’dan özenle seçip getirdiğimiz şov kalite damızlıklarımızdan German Shepherd – Alman Çoban Köpeği – Alman Kurdu, Rottweiler, Golden Retriever, Labrador Retriever ırkı köpek üretimi ve satışı yapılmaktadır.

Sektörün ilki olmanın verdiği tecrübe ile çiftliğimizdeki tüm köpeklerin periyodik olarak aşıları ve parazit kürleri eksiksiz olarak dünya standartlarına göre yapılmaktadır.

Çiftliğimizde doğan tüm yavrularımızın 3 haftalıktan itibaren 3 hafta ara ile parazit kürleri yapılmakta, 6 haftalıktan itibaren aşı programlarına başlanmakta ve gene 3 haftalıktan itibaren anne sütüne takviye olarak anneye verdiğimiz A+ kalite Royal Canin Maxi Starter bebek mamasından yemeye başlamaktadırlar.

Çiftliğimizde gerek damızlıklarımız gerek bebeklerimiz gerek müşterilerimizin eğitim ve pansiyon amaçlı bıraktıkları köpekler için hiç bir masraftan kaçınılmayarak, dünyada A+ almış tek profesyonel köpek maması olan Royal Canin marka köpek maması kullanılmaktadır.

Veteriner Servis – Yerinizde Hizmet

Yerinizde aşılama, iç-dış parazit uygulamaları ve takibi yapılır.
Kayıp ve çalınmaya karşı (yerinizde) köpekleriniz mikroçiplendirilip internet destekli kayıtları yapılır.

Veteriner Hizmetleri

Read Previous

Adrese Veteriner Servis

Read Next

Mikroçip Uygulama

× Greendog Whatsapp Hattı