in

AğlatıcıAğlatıcı KızgınKızgın

Köpek Fiyatları

GREENDOG KENNELS K9 CLUB KÖPEK ÇİFTLİĞİ KÖPEK EĞİTİM ÜRETİM BAKIM SATIŞ MERKEZİ KÖPEK PANSİYONU OTELİ SATILIK KÖPEKLER.

Köpekler hakkında yavru köpek bakımından köpek eğitim çeşitlerine, hastalıklarından mikroçip sistemlerine, haklarını koruma kanunundan evrensel beyanname ve Avrupa sözleşmelerine, köpek veterinerlik hizmetlerinden, köpekler hakkında A – Z ye her türlü bilgi ve konunun bulunduğu sitede, üreticisinden saf kan sağlıklı köpek satışına, eğitim çeşitlerinden pansiyon hizmetleri eş bulmaya, toptan pet köpek mama satışından aksesuar ve malzemelerinin satışına, köpek bakım ürünlerinden, köpek kulübeleri ve köpek taşıma çantaları satışına, pet servis pet taksi hizmetlerinden, evcil hayvan kedi köpek Mezarlığı hizmetleri de verilen köpek dostu ve köpek hizmetleri kuruluşu. 

TÜRKİYE’NİN SÖZDE DEĞİL ÖZDE EN İYİSİ, EN İYİ HİZMET EN İYİ KALİTE EN İYİ FİYATA YALNIZ GREENDOG DA.


Greendog Pet Shop, Zengin Ürün Yelpazesi, TOPTAN FİYATINA PERAKENDE SATIŞLAR, Organik, Taze etli, Kuzu etli, Geyik etli, Somonlu, Tahılsız Köpek Maması Çeşitleri, Köpek Aksesuar ve Malzemeleri. 

Köpek Eğitimi, Yavru Köpek Eğitimi, Davranış Eğitimi, ÜCRETSİZ! Köpek Tuvalet Eğitimi (Sahibi Eğitilir), Engelli Köpeği Eğitimi, K9 Eğitimi, K-9 satışı, K-9 Güvenlik köpeği satışı, Bodyguard eğitimli köpek satışı, Koruma köpeği satışı, Greendog Pet Casting Dizilere, Filmlere, Reklamlara, Kiralık Aktör Oyuncu Köpekler, Arama Köpeği Eğitimi ve satışı, Arama Kurtarma Köpeği Eğitimi ve Satışı, Patlayıcı Arama Köpeği Eğitimi ve Satışı, Narkotik Uyuşturucu Arama Köpeği Eğitimi ve Satışı, Trüf Mantarı Arama Köpeği Eğitimi ve Satışı, Köpek Eğitmeni Eğitimi, Köpek Pansiyonu, Hamile Köpek Pansiyonu, Köpek Bakımı, Yavru Köpek Bakımı, Erişkin Köpek Bakımı, Yaşlı köpek Bakımı, Satılık Köpekler, Satılık Yavru Köpekler, Satılık eğitimli Köpekler. 


ALMANYA’DAN İthal Şov Kalite DAMIZLIKLARIMIZDAN Üretim En İyi Kalite En İyi Fiyata Aşılı Garantili Elit Kan Yavrular.  

 

KÖPEK Alırken İnternetteki RESİMLERİ Değil GÖZÜNÜZ İle Gördüklerinizi Alın.

Üretimi ve Satışını Yaptığımız Elit Kan Köpekler, Piyasa Malı Kırma, Kavruk, Hastalıklı, Genetiği Bozuk Doğu Bloğu Köpekleri ve Onlardan Gelişigüzel Üretilen Köpekler ile Kıyaslanamaz.

BAVUL Ticareti İle Gelmiş SÖZDE Irk ve Sağlık Garantisi ile Satılan Köpeklerin GARANTİSİ Satana kadardır.  

 

BİR KÖPEĞİN GARANTİSİ AŞILARI VE ARKASINDA DURABİLECEK PATENTLİ VE RUHSATLI MARKASIDIR.   www.greendog.com.tr 

En Ucuzu Alacak Kadar Zenginlerin Değil Kalitenin Değerini ve Önemini Bilenlerin Adresi. 

Köpek bir oyuncak çeşidi değildir! Sorumluluğunu alabileceğinize inanıyorsanız köpek sahibi olunuz! 

Satılan köpekler hiç bir şekilde geri alınmaz.
Köpek bakmak son derece meşakkatli ve masraflı bir iştir, almadan önce bunları bilerek ve düşünerek karar veriniz! 

Resimlerine bakarak köpek alınmaz! Seçeceğiniz ırkın özelliklerinin size hitap etmesi aynı şekilde sizin de onun ırkına has ihtiyaçlarına, beklentilerine hitap edebilmeniz gerekir ki bu beraberlik sorunsuz bir şekilde bir ömür boyu devam edebilsin!

Yavru, Yetişkin, Eğitimli, Satılık, Kiralık Köpeklerimizin Fotoğrafları İçin TIKLAYINIZ.
Saf Kan En İyi Kalite Elit Kan Köpek Fiyatları 


Köpek * Otel * Eğitim * Mama * Malzeme … TÜM MAL ve HİZMETLER + KDV dir. 


 Veterinerlik Hizmetlerini tarafımızdan alana 1 Yıllık Pati Sigorta + Mikroçip implantasyonu + 1 Çuval Yavru Köpek Maması Hediye 


Satışını yaptığımız Labrador Retriever ırkı köpeklerimiz Avcı Kandan değil Rehber Kandan gelen köpeklerdir.


Satılık Alman Kurdu – Alman Çoban Köpeği – German Shepherd Yavruları 600 € = 5000 TL
Satılık Rottweiler Yavruları 600 € = 5000 TL

Satılık Chocolate Labrador Retriever Yavruları Çaklıt Çikolata 600 € = 5000 TL

Satılık Labrador Retriever Yavruları Sarı 600 € = 5000 TL
Satılık Labrador Retriever Yavruları Siyah 600 € = 5000 TL

Satılık Macar Glans Golden Retriever Yavruları 600 € = 5000 TL


Satılık Eğitimli Köpekler ırkına, yaşına ve Tuvalet Eğitimi vs. + Diğer almış ve veya alacağı eğitimlerine göre 600 € dan başlayan fiyatlarla

Veteriner Hekim gözetiminde satışını yaptığımız tüm köpekler aylık durumuna göre mikroçiplendirilir.
Satışını yaptığımız yavrular çift aşılı ve tüm iç parazitlere karşı çift Bayer Drontal Plus uygulamalıdır.
Garanti kapsamında sonraki aşı ve parazit kürü uygulamalarının takibinin tarafımızdan yapılması gerekmektedir.K-9 Eğitimi – Bodyguard Eğitimi – Koruma Eğitimi – Saldırı Eğitimi Fiyatları

Bodyguard – K9 Eğitimi bedeli 1500 Euro yerine 1000 € olarak alınacaktır.
Ful İtaat eğitimi (4 Aşama bir arada) + K9 Eğitimi bir arada 1600 € olarak alınacaktır
Tüm bu eğitimleri almış + K9 köpeği de dahil olursa toplam
2200 € olarak alınacaktır.
Bodyguard eğitimi
 için köpeğin yaşının 1 yaşından büyük ve karakterinin uygun olması gerekmektedir.
Eğitim süresi 1 Aydır.

Arama Köpeği Eğitimi Fiyatları

Arama köpeği olmaya uygun topçu, aratmaya hazır köpek fiyatları 1000 € 
Patlayıcı arama köpeği, Narkotik Uyuşturucu arama köpeği, Trüf mantarı arama köpeği eğitimi fiyatları 1500 €
Hazır yetişmiş arama köpeği köpek dahil fiyatları 2200 € 


Köpek yavrularımız piyasa malı bavul ticareti köpekler gibi ve yine genetik bozuklukları önemsenmeden gelişigüzel üretilmiş köpekler gibi kırma, kavruk, viral hastalık ve kalça displazisi gibi genetik bozukluğu olmayan saf kan ve ırkının güzeli köpeklerdir.

Bu kalite ve patentli markamız güvencesine rağmen  fiyatlarımız daha fazla müşteri çevresine ulaşmak için özel promosyon fiyatı olarak yaşına ve ırkına göre 600 € dan başlayarak pazarlıksız olarak verilmektedir.

Yanı sıra doğal üyemiz olarak köpeğinizin tüm veterinerlik hizmetleri, ürünleri, pet shop ürünleri  mama, tasma kayış vs gibi
ihtiyaçlarınızı toptan fiyatlara alabilme ile eğitim, pansiyon gibi hizmetlerimizden de en uygun fiyatlarla istifade edebilme şansını yakalamış olursunuz.

Tüm alışverişlerinizi ve hizmetlerimizi markamız güvencesiyle en iyi fiyatlarla  yaparak, pazar malı köpek alımı gibi sonrasında sizlerle işleri işleriniz olmayacak bir kuruluşa değil, doğumundan ölümüne kadar veterinerlik hizmetlerinden mama malzeme aksesuarlarına, eğitiminden ihtiyacınız olduğunda otel pansiyon hizmetlerine hatta vadesi geldiğinde kedi köpek mezarlığı defin hizmetlerimize kadar her türlü hizmeti ömür boyu alırsınız.

Özetle köpek satın almak için ayrı, veterinerlik sağlık hizmetleri için ayrı, köpek mama malzeme aksesuar vb için ayrı, köpek eğitimi için ayrı, köpek otel pansiyon hizmetleri için ayrı kedi köpek hayvan mezarlığı defin işleri için ayrı yer ve kişilerle muhatap olmak yerine köpeğinizin ömrü boyunca ihtiyacı olacak tüm hizmetleri tek bir kuruluştan alma şansına sahip olursunuz.
Tüm bu hizmetleri almak, alabilmek için köpeğinizi bizden almış olmak zorunluluğunuz yoktur.

Genetiği bozuk, hastalıklı, kırma bavul ticareti pet shop malı ve fantezi köpek satışına karşı olduğumuz için sadece dünyada en fazla tercih edilen ırklardan, genetik yapı sağlamlığını test ettiğimiz damızlıklarımızdan yavru üretimi ve satışını yapmaktayız.
Bu sebeple bekçi koruma tarzı köpek ihtiyacı olan, isteyenler için Rottweiler ve Alman çoban köpeği ile çocuklara en uygun, oyun ve dost köpeği olarak da Labrador Retriever ve Golden Retriever ırkı köpek üretimi satışını yapmaktayız.

Dünyada da olduğu üzere favori köpek ırklarımız bekçi koruma tarzı  Rottweiler, dost arkadaş çocuk köpeği olarak yanı sıra rehber köpek ve yine arama köpeği olarak da eğitimini verdiğimiz Labrador Retriever ırkı köpeklerdir.Greendog Satılık Köpekler Özel Kampanya! 

10 Aylık üstü
 Golden Retriever, Chocolate Çikolota Labrador Retriever, Rottweiler, German Shepherd / Alman Çoban Köpeği / Alman kurdu Yavruları 
Onlar da bir an önce yerini yurdunu yuvasını bulsun diye!
Eğitimini de Verdirtenlere 3 aylık 3 çuval köpek maması bedelsiz hediye!
Eğitimsiz almak isteyenlere yavrular ırkına göre 600€ bebek fiyatlarına.
Kampanya köpek sayısıyla sınırlıdır.
German Shepherd – Alman Kurdu, Rottweiler, Golden retriever, Labrador retriever, ırkı köpeklerin güncel bilgilerini çiftliğimizden alabilirsiniz, ilginize teşekkür ederiz.
Eğitimsiz olarak almak isteyenler mevcut dahilinde ırkına göre bebek fiyatına temin edebilirsiniz.
ÜCRETSİZ KÖPEK ÇİFTLİĞİ PROJELENDİRİLİR, ÜCRETLİ ANAHTAR TESLİMİ YAPILIR

BURADA Kİ AMACIMIZ KÖPEK ÜRETİMİNİ DESTEKLEMEK DEĞİL ÖYLE VEYA BÖYLE BU İŞİ YAPMAYA KARARLI İNSANLARA YARDIMCI OLMAK DEĞİL, HAYVANLARIN DAHA İYİ ŞARTLARDA BAKILA BİLMELERİNİ SAĞLAMAK İÇİNDİR!
DÜNYANIN EN ZOR VE MEŞAKKATLİ İŞİ CANLI HAYVAN ÜRETİMİDİR!

BU YÜZDEN BİR KERE DAHA DÜŞÜNMENİZİ HATTA ÇOK İYİ İMKANLARA SAHİP DEĞİLSENİZ ASLA BU İŞE GİRİŞMEMENİZ İ TAVSİYE EDERİM! 


Google’a sadece greendog veya yeşilköpek yazarak sitemize erişebilirsiniz.

Yoğunluk ve zaman yetersizliği yüzünden e-mail yolu ile anında cevap yetiştirilememektedir, göstereceğiniz anlayış için teşekkür ederiz. 


DİKKAT FİRMA ADIMIZ VE LOGOMUZ PATENTLİDİR, HİÇ BİR ŞUBEMİZ YOKTUR!  

Akbaba köyü / Beykoz / İstanbul

LÜTFEN ADIMIZI KULLANAN DOLANDIRICILARI TARAFIMIZA ŞİKAYET EDİNİZ.


Satışını yaptığımız yavru ve eğitimli cins köpekler zamanında Amerika ve Avrupa’dan getirttiğimiz saf kan ve genetiği sağlam elit kandan gelen köpeklerden üretilmektedir.


Çiftliğimizde Doğu Blokundan Bavul Ticareti yolu ile gelme veya Türkiye’de neredeyse tamamı benzer şartlarda üretim yapan Çiftlik Ambarlarından alınma Sağlıksız Kırma Bozma Genetik Hastalıklı Köpek Üretimi ve Satışı yapılmamaktadır.


Yavru, Yetişkin, Eğitimli, Satılık, Kiralık Köpeklerimizin Fotoğrafları İçin Tıklayınız

Pet Shop Malzemeleri ve Royal Canin Köpek Maması Toptan Satışı İçin Tıklayınız.

Eğitim, Pansiyon, Mikroçip, Kulübe, Pet Taksi vs. Tüm KAMPANYA FİYATLARI İçin Tıklayınız

Mesai Saatleri ve İletişim Bilgileri İçin Lütfen Tıklayınız
 


Yavru Köpek Fiyatları, Satılık Alman Çoban Köpeği Yavru Fiyatları, Satılık Chocolate Labrador Yavru Fiyatları, Satılık Alman Kurdu Yavru Fiyatları, Rottweiler Satılık Yavru Fiyatları, Satılık Golden Retriever Fiyatları, Satılık Alman Çoban Köpeği Fiyatları, Alman Çoban Köpeği Yavru Fiyatları, Satılık German Shepherd Yavru Fiyatları, German Shepherd Yavru Fiyatları, Satılık German Shepherd Fiyatları, Satılık Alman Kurdu Fiyatları, Rottweiler Yavruları Fiyatları, Rottweiler Yavruları Köpek Fiyatları, Satılık Macar Rottweiler Fiyatları, Satılık Macar Rottweiler Yavru Fiyatları, Macar Rottweiler Yavru Fiyatları, Satılık Rottweiler Yavru Fiyatları,Satılık Rottweiler Fiyatları, Rottweiler Yavru Fiyatları, Rottweiler Fiyatları, Macar cinsi rottweiler, Rottweiler köpek çiftlikleri, Rottweiler köpek çiftliği, Satılık Golden Fiyatları, Golden Retriever Fiyatları, Satılık Golden Köpek Fiyatları, Golden Köpek Fiyatları, Alman Kurdu Yavru Fiyatları, Alman Kurdu Fiyatları, Alman Çoban Köpeği Fiyatları,German Shepherd Fiyatları, Yavru Rottweiler Fiyatları, Yavru Golden Fiyatları, Yavru Alman Kurdu Fiyatları, Chocolate Labrador Fiyatları, Chocolate Labrador Yavru Fiyatları, Yavru Labrador Köpek Fiyatları, Yavru Labrador Fiyatı, Satılık Labrador Retriever Fiyatları, Satılık Labrador Fiyatları, Satılık Yavru Labrador Fiyatları, Labrador Retriever Fiyatları, Labrador Yavru Fiyatları, Labrador Fiyatları, Labrador Retriever Fiyatları İstanbul, Labrador Retriever Yavru Fiyatları, satılık köpek cinsleri, satılık köpek ilanları

Yazan Green Dog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlara Dikkat !

Satış Yönetmelikleri