Greendog Hakkında

Greendog Kennels K-9 Club Since 1991 – Türkiye’nin İlk Köpek Eğitim Üretim Bakım Satış Merkezi

Greendog Satılık İthal Köpekler

Greendog Kennels K9 Club Köpek Eğitim ve Bakım Merkezi
Amerika ve Avrupa’dan ithal “garantili” 350 cins “pedigree” li “American Kennel Club” e kayıtlı yavru ve eğitimli [Pet-Show, Ordu-Polis (Full eğitimli saldırıya programlı koruma, bekçi, narkotik ve patlayıcı arama dallarında uzman) ve Âma rehberi] çok özel köpekler ve spermleri.
Greendog Satılık Yavru Köpekler

Amerika ve Almanya’dan ithal show kalite damızlıklardan German Shepherd ( Alman Çoban Köpeği, Alman Kurdu ), Rottweiler, Golden Retriever, Labrador Retriever, ( Chocolate Labrador Retriever, Sarı Labrador Retriever, Siyah Labrador Retriever ) Arama Köpeği yavru üretimi, eğitimi ve satışı.

Satılık köpek yavruları kendi üretimimiz olup 4 haftalıktan itibaren iç parazit kürleri, 6 haftalıktan itibaren aşı programları başlayarak periyodik olarak devam eder.

2 aylıktan ufak yavru yeni ailesine verilmez , ancak kapora verilerek ayırtılabilir, yeni ailesine verildikten sonra da aşı ve parazit kürleri uygulaması ve takibi tarafımızdan yapılır.

Satışını yaptığımız yavru ve eğitimli cins köpekler zamanında Amerika ve Avrupa’dan getirttiğimiz saf kan ve genetiği sağlam köpeklerden üretilmektedir.
Çiftliğimizde Doğu Blokundan Bavul Ticareti yolu ile gelme veya Türkiye’de neredeyse tamamı benzer şartlarda üretim yapan Çiftlik Ambarlarından alınma Sağlıksız, Kırma Bozma, Viral Hastalıklı, Genetik Hastalıklı Köpek Üretimi ve Satışı yapılmamaktadır.

Köpek bir oyuncak çeşidi değildir! Sorumluluğunu alabileceğinize inanıyorsanız köpek sahibi olunuz! Köpek bakmak son derece meşakkatli bir iştir, almadan önce bunları bilerek ve düşünerek karar veriniz! Resimlerine bakarak köpek alınmaz!

Seçeceğiniz ırkın özelliklerinin size hitap etmesi aynı şekilde sizin de onun ihtiyaçlarına, beklentilerine hitap edebilmeniz gerekir ki bu beraberlik sorunsuz bir şekilde bir ömür devam edebilsin!

Greendog Satılık Eğitimli Köpekler – Kiralık Eğitimli Köpekler

Evlere, iş yerlerine, fabrikalara, hava alanlarına, stadyumlara, konserlere, organizasyonlara, şantiyelere, güvenlik şirketlerine, özel parti ve toplantılara K-9 köpeği temini, kiralama ve satışı.

Günlük koruma için K-9 köpeği, patlayıcı detektör arama köpeği, narkotik detektör uyuşturucu arama köpeği kiralama ve satışı.

Trüf mantarı arama köpeği eğitimi ve satışı.
Arama kurtarma köpeği eğitimi ve satışı.

Arama Köpeği Eğitimli köpek satışı ve kiralaması yapılır. İsteğe özel madde arama eğitimi verilir.

Greendog Pet Casting Model Köpekler

Kiralık Satılık Aktör Köpekler Greendog Casting Filmlere, dizilere, kliplere, reklamlara, partilere özel eğitimli şov (Aktör-Aktrist) oyuncu model köpekler temini, kiralama ve satışı.

Greendog Toptan Fiyata Perakende Pet Shop Malzemeleri Köpek Mamaları, Köpek Kulübeleri vb. Satışı

Başınızdan geçen olumlu veya olumsuz olayları, her türlü söylemlerinizi, hayvan severleri bilgilendirmek adına rahatsız olduğunuz kötü tecrübelerinizi ve yaşadıklarınızı, hasta hayvan satış ve sonrası başınıza gelenleri, köpek otel pansiyon yerlerinde yaşadıklarınızı, köpek eğitmeni köpek eğitim merkezi gibi yerlerde başınıza gelen konuları bize [email protected] yazarsanız sitemiz ‘Köpek Haberleri’ bölümünde diğer hayvan severler ile paylaşabilir, hastalıklı hayvan satışı, pet shop gerçeği, köpek otelleri köpek pansiyonları, köpek eğitim merkezlerigibi konularda yardımcı olarak, gerek hastalıklı hayvan satışının önüne geçilmesin de gerek köpek bakım evi, köpek oteli köpek pansiyonu hizmetlerinde gerek köpek eğitim merkezleri köpek eğitim uzmanları gibi konularda diğer hayvan sahiplerine veya köpek satın almayı düşünenlere yardımda bulunabilirsiniz.

Türkiye’de Greendog ailesi olarak 1991 den beri hizmet veren sektörünün patentli tek markası ve ilk kuruluşunun  sahibi olarak misyonumuz, hayvan sahibi ve hayvan sahibi olmayı düşünenleri dolandırma amaçlı kişi veya işletmelerin zaman içinde sektörümüzde gün geçtikçe yoğunlaşan şekilde artmasının önüne geçmek, yine içimizde konumlanmış ve sektörümüzü karalayan bu yüz karalarını içimizden temizleyerek insanların ve sektörümüzün mağdur edilmesinin önüne geçmektir.

Türkiye’de Greendog ailesi olarak 1991 den beri hizmet veren sektörünün patentli tek markası ve ilk kuruluşunun  sahibi olarak misyonumuz, hayvan sahibi ve hayvan sahibi olmayı düşünenleri dolandırma amaçlı kişi veya işletmelerin zaman içinde sektörümüzde gün geçtikçe yoğunlaşan şekilde artmasının önüne geçmek, yine içimizde konumlanmış ve sektörümüzü karalayan bu yüz karalarını içimizden temizleyerek insanların ve sektörümüzün mağdur edilmesinin önüne geçmektir.

Pet Shop Gerçeği Hastalıklı Köpek Satışı Bavul Ticareti Köpek Satışı için mutlaka okuyunuz.

Köpek satın almadan önce linkimizi okumadan kesinlikle köpek satın almayınız.

Pet Oteller Gerçeği linkimizi okumak için mutlaka tıklayınız.

Köpeğinizi Pansiyona Bırakmadan Önce Dikkat linkimizi okumak için mutlaka tıklayınız.

Köpeğinizi Eğitime Vermeden Önce Dikkat linkimizi okumak için mutlaka tıklayınız.

Referanslarımız İçin Tıklayınız.

Greendog Kennel K-9 Club Satılık Yavru ve Eğitimli Köpeklerimizin Fotoğrafları için tıklayınız.

Greendog Kennels K9 Club Since 1991 – Türkiye’nin İlk Köpek Eğitim Üretim Bakım Satış Konaklama ve Yetiştirme Merkezi

Web sitemiz köpekler hakkında her yönüyle yavru köpek bakımından, doğru köpek seçimine, ücretsiz yavru köpek tuvalet eğitiminden diğer köpek eğitimi çeşitlerine, hastalıklarından, olası durumlarda ilk yardım eğitiminize, köpek veterinerlik hizmetleri aşılama ve parazit kürü uygulamalarına, mikroçip sistemlerinden uygulamalarına, hayvan haklarını koruma kanunundan evrensel beyanname ve Avrupa sözleşmelerine, köpekler hakkında A-Z ye her türlü bilgi, hizmet ve konunun bulunduğu sitemiz siz köpek sahibi olmayı düşünen veya olmuş hayvan sevenleri, internet dünyası bilgi kirliliğinden kurtarmak, en doğru şekilde yardımcı olmak, bilgilendirmek, bilinçlendirmek amacıyla rehber kitaptan öte olmak üzere hazırlanmıştır.

Bu sebeple, artık bizi bulduğunuza göre uydur kaydır, atmasyon, birbirinin yalanlarını tekrarlayan kopya siteleri, forum siteleri vb. gezip aklınızı yalan yanlış bilgilerle doldurmanıza gerek kalmamıştır.

Greendog köpek kulübü olarak bilgi, tecrübe ve marka garantisiyle verdiğimiz diğer hizmetlerimiz arasında, sadece kendi üretimimiz saf kan sağlıklı yavru, yetişkin ve eğitimli köpek satışından, pet ve profesyonel köpek eğitim çeşitlerine, köpek pansiyonu hizmetlerinden, uygun saf kan eş bulmaya, veterinerlik hizmetlerinden veteriner köpek bakım ürünlerine, toptan fiyatına perakende köpek maması, köpek kulübesi, köpek taşıma çantası, tasma, kayış, aksesuar vb. bilumum pet shop malzemeleri satışından, pet servis pet taksi hizmetlerine, evcil hayvan kedi köpek mezarlığına kadar hizmet veriyoruz.

Greendog kulüp köpek kategorisinde dünyanın en kapsamlı hizmetlerini veren, maddi kaygı gözetmeksizin sevgi, saygı ve güven üzerine kurulmuş bir köpek dostu ve köpek hizmetleri kuruluşudur.

Rehber sitemizde aradığınız bilgilere daha kolay ulaşabilmeniz için sayfanın en üstünde ‘Site içi arama” bölümü mevcuttur.

Bunun yanı sıra sitemiz ana sayfasında aradığınız konularla ilgili olan ana kategori başlıklarını tıkladığınızda alt başlıklardan daha da fazla başlık ve bilgiler içerdiğini göreceksiniz.

Okumayı, araştırmayı, öğrenmeyi sevmeyen, hazır lop piş ağzıma düş milletimiz geneli yüzünden, günde yüzlerce kez dalga geçer gibi, sanki yazmıyormuş gibi ‘Köpek satıyor musunuz? Köpek eğitiyor musunuz? Pansiyon hizmetiniz var mı? Fiyatlar kaç para? Posta adresi alabilir miyim? Çalışma saatleriniz nedir? Akşam mesai saatiniz den sonra köpeğimizi ziyarete gelsek olmaz mı?’ gibi gelen gereksiz telefon ve e-postalarla muhatap olmayı, sanki nöbetçi eczane imişiz gibi mesai saatinden sonra alış veriş vb. için kapıya dayanıp, telefona sarılıp ‘Açsanıza kardeşim kapıyı alışverişe vb. geldik kapıda kaldık, ne biçim esnafsınız siz? Parasıyla değil mi? Müşteri her zaman haklıdır’ gibi konuşan bu tarzda müşteri istemiyoruz.

En çok sorulanlarla ilgili ayrıntılı bilgiler alabileceğiniz ana link başlıkları bulunduğunuz sayfada haritanın üstünde ve sayfanın en altında veya bir tıkla ulaşacağınız ana sayfada mevcuttur!

Lütfen telefona sarılıp alelacele aramadan önce en azından sitemiz ana sayfasındaki kategori başlıklarına göz gezdiriniz!

Sorularınız; Kararını veremediğiniz, çözümünü bulamadığınız, ‘Hangi ırk hangi cinsiyet bize uygundur? Dişisi erkeği kaç aylığı mevcut? Köpeğimiz den havlama, ısırma, tuvalet vs. şu şikayetlerimiz var ne yapmamız gerekir? Köpeğimiz için nasıl bir beslenme programı uygulamalıyız?’ Adres tarifi vb. gibi şeklinde olmalıdır.

Bilahare imalatçısı, distribütörü, toptancısı olmadığımız halde satışını yaptığımız ürünleri müşterilerimize jest olarak bayi alış fiyatına satmaktayız!

Dolayısıyla gereksiz yere hala pazarlık etmek isteyen müşterilere, pet shoplardan perakende fiyatlara alış veriş yapmalarını tavsiye ederiz.

Read Previous

Basında Greendog

Read Next

Pisikoterapi – Rehabilitasyon

× Greendog Whatsapp Hattı