in

Greendog Hakkında

Greendog Kennels K-9 Club Since 1991 – Türkiye’nin İlk Köpek Eğitim Üretim Bakım Satış Merkezi   


Greendog Satılık İthal Köpekler


Amerika ve Avrupa’dan ithal “garantili” 350 cins “pedigree” li “American Kennel Club” e kayıtlı yavru ve eğitimli [Pet-Show, Ordu-Polis (Full eğitimli saldırıya programlı koruma, bekçi, narkotik ve patlayıcı arama dallarında uzman) ve Âma rehberi] çok özel köpekler ve spermleri.

Greendog Satılık Yavru Köpekler


Amerika ve Almanya’dan ithal show kalite damızlıklardan German Shepherd ( Alman Çoban Köpeği, Alman Kurdu ), Rottweiler, Golden Retriever, Labrador Retriever, ( Chocolate Labrador Retriever, Sarı Labrador Retriever, Siyah Labrador Retriever ) Arama Köpeği yavru üretimi, eğitimi ve satışı.


Satılık köpek yavruları kendi üretimimiz olup 4 haftalıktan itibaren iç parazit kürleri, 6 haftalıktan itibaren aşı programları başlayarak periyodik olarak devam eder. 


2 aylıktan ufak yavru yeni ailesine verilmez , ancak kapora verilerek ayırtılabilir, yeni ailesine verildikten sonra da aşı ve parazit kürleri uygulaması ve takibi tarafımızdan yapılır.


Satışını yaptığımız yavru ve eğitimli cins köpekler zamanında Amerika ve Avrupa’dan getirttiğimiz saf kan ve genetiği sağlam köpeklerden üretilmektedir.


Çiftliğimizde Doğu Blokundan Bavul Ticareti yolu ile gelme veya Türkiye’de neredeyse tamamı benzer şartlarda üretim yapan Çiftlik Ambarlarından alınma Sağlıksız, Kırma Bozma, Viral Hastalıklı, Genetik Hastalıklı Köpek Üretimi ve Satışı yapılmamaktadır.


Köpek bir oyuncak çeşidi değildir! Sorumluluğunu alabileceğinize inanıyorsanız köpek sahibi olunuz! Köpek bakmak son derece meşakkatli bir iştir, almadan önce bunları bilerek ve düşünerek karar veriniz! Resimlerine bakarak köpek alınmaz! 


Seçeceğiniz ırkın özelliklerinin size hitap etmesi aynı şekilde sizin de onun ihtiyaçlarına, beklentilerine hitap edebilmeniz gerekir ki bu beraberlik sorunsuz bir şekilde bir ömür devam edebilsin!


Greendog Satılık Eğitimli Köpekler – Kiralık Eğitimli Köpekler


Evlere, iş yerlerine, fabrikalara, hava alanlarına, stadyumlara, konserlere, organizasyonlara, şantiyelere, güvenlik şirketlerine, özel parti ve toplantılara K-9 köpeği temini, kiralama ve satışı.


Günlük koruma için K-9 köpeği, patlayıcı detektör arama köpeği, narkotik detektör uyuşturucu arama köpeği kiralama ve satışı.


Trüf mantarı arama köpeği eğitimi ve satışı.


Arama kurtarma köpeği eğitimi ve satışı.

Arama Köpeği Eğitimli köpek satışı ve kiralaması yapılır. İsteğe özel madde arama eğitimi verilir.


Greendog Pet Casting Model Köpekler


Kiralık Satılık Aktör Köpekler Greendog Casting Filmlere, dizilere, kliplere, reklamlara, partilere özel eğitimli şov (Aktör-Aktrist) oyuncu model köpekler temini, kiralama ve satışı.


Greendog Toptan Fiyata Perakende Pet Shop Malzemeleri Köpek Mamaları, Köpek Kulübeleri vb. SatışıBaşınızdan geçen olumlu veya olumsuz olayları, her türlü söylemlerinizi, hayvan severleri bilgilendirmek adına rahatsız olduğunuz kötü tecrübelerinizi ve yaşadıklarınızı, hasta hayvan satış ve sonrası başınıza gelenleri, köpek otel pansiyon yerlerinde yaşadıklarınızı, köpek eğitmeni köpek eğitim merkezi gibi yerlerde başınıza gelen konuları bize info@greendog.com.tr yazarsanız sitemiz ‘Köpek Haberleri’ bölümünde diğer hayvan severler ile paylaşabilir, hastalıklı hayvan satışı, pet shop gerçeği, köpek otelleri köpek pansiyonları, köpek eğitim merkezlerigibi konularda yardımcı olarak, gerek hastalıklı hayvan satışının önüne geçilmesin de gerek köpek bakım evi, köpek oteli köpek pansiyonu hizmetlerinde gerek köpek eğitim merkezleri köpek eğitim uzmanları gibi konularda diğer hayvan sahiplerine veya köpek satın almayı düşünenlere yardımda bulunabilirsiniz.

Türkiye’de Greendog ailesi olarak 1991 den beri hizmet veren sektörünün patentli tek markası ve ilk kuruluşunun  sahibi olarak misyonumuz, hayvan sahibi ve hayvan sahibi olmayı düşünenleri dolandırma amaçlı kişi veya işletmelerin zaman içinde sektörümüzde gün geçtikçe yoğunlaşan şekilde artmasının önüne geçmek, yine içimizde konumlanmış ve sektörümüzü karalayan bu yüz karalarını içimizden temizleyerek insanların ve sektörümüzün mağdur edilmesinin önüne geçmektir.

Referanslarımız İçin Tıklayınız.


Greendog Kennel K-9 Club Satılık Yavru ve Eğitimli Köpeklerimizin Fotoğrafları için tıklayınız.

Greendog Kennels K9 Club Since 1991 – Türkiye’nin İlk Köpek Eğitim Üretim Bakım Satış Konaklama ve Yetiştirme Merkezi
Web sitemiz köpekler hakkında her yönüyle yavru köpek bakımından, doğru köpek seçimine, ücretsiz yavru köpek tuvalet eğitiminden diğer köpek eğitimi çeşitlerine, hastalıklarından, olası durumlarda ilk yardım eğitiminize, köpek veterinerlik hizmetleri aşılama ve parazit kürü uygulamalarına, mikroçip sistemlerinden uygulamalarına, hayvan haklarını koruma kanunundan evrensel beyanname ve Avrupa sözleşmelerine, köpekler hakkında A-Z ye her türlü bilgi, hizmet ve konunun bulunduğu sitemiz siz köpek sahibi olmayı düşünen veya olmuş hayvan sevenleri, internet dünyası bilgi kirliliğinden kurtarmak, en doğru şekilde yardımcı olmak, bilgilendirmek, bilinçlendirmek amacıyla rehber kitaptan öte olmak üzere hazırlanmıştır.
Bu sebeple, artık bizi bulduğunuza göre uydur kaydır, atmasyon, birbirinin yalanlarını tekrarlayan kopya siteleri, forum siteleri vb. gezip aklınızı yalan yanlış bilgilerle doldurmanıza gerek kalmamıştır.
Greendog köpek kulübü olarak bilgi, tecrübe ve marka garantisiyle verdiğimiz diğer hizmetlerimiz arasında, sadece kendi üretimimiz saf kan sağlıklı yavru, yetişkin ve eğitimli köpek satışından, pet ve profesyonel köpek eğitim çeşitlerine, köpek pansiyonu hizmetlerinden, uygun saf kan eş bulmaya, veterinerlik hizmetlerinden veteriner köpek bakım ürünlerine, toptan fiyatına perakende köpek maması, köpek kulübesi, köpek taşıma çantası, tasma, kayış, aksesuar vb. bilumum pet shop malzemeleri satışından, pet servis pet taksi hizmetlerine, evcil hayvan kedi köpek mezarlığına kadar hizmet veriyoruz.
Greendog kulüp köpek kategorisinde dünyanın en kapsamlı hizmetlerini veren, maddi kaygı gözetmeksizin sevgi, saygı ve güven üzerine kurulmuş bir köpek dostu ve köpek hizmetleri kuruluşudur.
Rehber sitemizde aradığınız bilgilere daha kolay ulaşabilmeniz için sayfanın en üstünde ‘Site içi arama” bölümü mevcuttur.
Bunun yanı sıra sitemiz ana sayfasında aradığınız konularla ilgili olan ana kategori başlıklarını tıkladığınızda alt başlıklardan daha da fazla başlık ve bilgiler içerdiğini göreceksiniz.
Okumayı, araştırmayı, öğrenmeyi sevmeyen, hazır lop piş ağzıma düş milletimiz geneli yüzünden, günde yüzlerce kez dalga geçer gibi, sanki yazmıyormuş gibi ‘Köpek satıyor musunuz? Köpek eğitiyor musunuz? Pansiyon hizmetiniz var mı? Fiyatlar kaç para? Posta adresi alabilir miyim? Çalışma saatleriniz nedir? Akşam mesai saatiniz den sonra köpeğimizi ziyarete gelsek olmaz mı?’ gibi gelen gereksiz telefon ve e-postalarla muhatap olmayı, sanki nöbetçi eczane imişiz gibi mesai saatinden sonra alış veriş vb. için kapıya dayanıp, telefona sarılıp ‘Açsanıza kardeşim kapıyı alışverişe vb. geldik kapıda kaldık, ne biçim esnafsınız siz? Parasıyla değil mi? Müşteri her zaman haklıdır’ gibi konuşan bu tarzda müşteri istemiyoruz.

En çok sorulanlarla ilgili ayrıntılı bilgiler alabileceğiniz ana link başlıkları bulunduğunuz sayfada haritanın üstünde ve sayfanın en altında veya bir tıkla ulaşacağınız ana sayfada mevcuttur! 
Lütfen telefona sarılıp alelacele aramadan önce en azından sitemiz ana sayfasındaki kategori başlıklarına göz gezdiriniz!
Sorularınız; Kararını veremediğiniz, çözümünü bulamadığınız, ‘Hangi ırk hangi cinsiyet bize uygundur? Dişisi erkeği kaç aylığı mevcut? Köpeğimiz den havlama, ısırma, tuvalet vs. şu şikayetlerimiz var ne yapmamız gerekir? Köpeğimiz için nasıl bir beslenme programı uygulamalıyız?’ Adres tarifi vb. gibi şeklinde olmalıdır.
Bilahare imalatçısı, distribütörü, toptancısı olmadığımız halde satışını yaptığımız ürünleri müşterilerimize jest olarak bayi alış fiyatına satmaktayız! 
Dolayısıyla gereksiz yere hala pazarlık etmek isteyen müşterilere, pet shoplardan perakende fiyatlara alış veriş yapmalarını tavsiye ederiz.


Greendog Kurumsal
Greendog Hakkında
Greendog Referanslar
Basında Greendog
Diğerlerinden Farkımız
Video Galeri


Greendog Köpek Eğitimi
Köpek İtaat Eğitimleri 
Köpek Eğitim Metotları
Köpek Eğitimleri
Köpek Psikolojisi
Psikoterapi ve Rehabilitasyon
Köpek Eğitim Uzmanı
Alfa Köpek – Patron Kim?
Köpek Tuvalet Eğitimi
Köpek Davranış Eğitimi
K-9 Schuzhund Eğitimi
Köpeklerde Eğitim Yaşı
Köpeklerde Beden Dili
Köpeklerde Karakter Testi
Köpekçiler ile Farkımız
Köpek Eğitimi Ne Zaman Başlar
Köpek Eğitimi Nasıl Yapılır
Köpek Eğitim Zamanı

Greendog Köpek Pansiyonu
Greendog Köpek Oteli Pansiyonu
Pet Oteller
Köpek Aşk Oteli
Doğumhane Hizmeti

Greendog Köpek Satışı
Satılık Yavru Köpekler  
Satılık Eğitimli Köpekler 
Dişi mi – Erkek mi?
Eğitimli mi – Yavru mu?
Dikkat Çok Önemli
Köpek Fiyatları
Satış Yönetmelikleri

Greendog Satılık Köpekler Galerisi
Satılık German Shepherd (Alman Çoban Köpeği – Alman Kurdu)
Satılık Rottweiler
Satılık Golden Retriever
Satılık Labrador Retriever (Chocolate – Çikolata, Sarı – Bej, Siyah)

Greendog Yavru Köpek Bakımı
Yavru Köpek Bakımı
Yavru Köpek Eğitimi
Yavru Köpek Beslenmesi
Yavru Köpek Tuvalet Eğitimi
Yavru Köpek Karakter Testi
Köpeklerin Tüy Dökmesi
Köpek Tüy ve Tırnak Bakımı


Greendog Dikkat Çok Önemli
Köpek Satın Almadan Önce
Köpeğinizi Eğitime Vermeden Önce
Köpeğinizi Pansiyona Bırakmadan Önce
Köpek Eğitim Metotları Sıkça Sorulanlar

Greendog Köpek Irkları ve Seçimi
Köpek Irkları
Doğru Köpek Seçimi
Köpek – İnsan Yaşı Kıyaslaması
Köpek İsimleri

Greendog Veterinerlik Hizmetleri
Köpekler hakkında Yanlış Bilinenler
Köpek Aşı Programı
Köpek Parazit Programları
Doğru Köpek Beslenmesi
Köpek Hastalıkları
Zoonoz Hastalıklar
Köpek Deri Hastalıkları
Köpeklerde İlk yardım
Köpek Sağlık Sistemi
Köpek Bakımı
Veterinerlik Hizmetleri


Greendog Önemli Servisler
Adrese Veteriner Servis
Köpek Mikroçip Uygulama
Pet Servis Pet Taksi – Pet Taxi
Pet Shop Malzemeleri – Royal Canin Köpek Maması
Adrese Parazit – Haşere Servis
Evcil Hayvan Kedi Köpek Mezarlığı


Köpeğin Tarihçesi
Köpeğin Tarihçesi
Köpeğin Özellikleri
Köpek Beden Dili
Köpek Cinsleri
Alfa Köpek – Patron Kim?

Diğer Bilgiler
Türkiye Veteriner Klinikleri Bankası 81 İlde Ekle / Ara
Kanunda Mikroçip Zorunluluğu
Köpeklerin Sahibinden Ricası
Ev Hayvanlarının Korunmasına Dair Avrupa Sözleşmesi
Hayvan Hakları Beyannamesi
Hayvan Hakları Koruma Kanunu
Kayıp Çalınmaya Karşı Mikroçip İmplantasyonu

Greendog Foto Galeri

Greendog Video Galeri

Greendog Köpek Haberleri 

Greendog Köpek Makaleleri 

Greendog Dikkat Çok Önemli

Greendog Kampanya Fiyatları

Greendog Kedi Köpek Hayvan Mezarlığı

Greendog Pet Taksi – Pet Servis

Greendog Mikroçip Uygulama 

Greendog Bize Ulaşın


Greendog En Sık Aranan Kelimeler


Makaleler
– Mikroçip Nedir?
– Köpekler Hakkında
– Köpekler de Psikolojiden Anlar
– K-9 terimi ve Schuzhund Eğitimi
– Yavru Köpek Bakımı
– Köpeklerde Mevsimsel Problem: Pisi Otları
– Köpeklerde Stres Nedenleri ve Belirtileri
– Uluslararası ve Ulusal Kennel Kulüpleri
– Kaprofaji ( Dışkı Yeme )
– Köpek İsimleri
– Köpeklerin Temel İç Güdüleri
– Yavru Köpek Eğitimi
– Pet Oteller
– Türkeş’in Emaneti Asena
– Diğer …….

Yayınlanmasını İstediğiniz Makaleleri Göndermek için tıklayınız.


Haberler
– NEW ORLEANS’TA YEŞİL KÖPEK DOĞDU
– ÇALINAN KÖPEKLER MİKROÇİP SAYESİNDE BULUNUYOR
– KANSERİ KOKLAYAN KÖPEK KOPYALANDI
– AY-YILDIZLI PETA TÜRKIYE’YE İSYAN ETTİ
– SANAT ADINA CANLI VAHŞET
– YARGITAY EVDE KÖPEK BESLEMEYİ `VETO ETTİ`
– KANGALLAR, ANADOLULU DEĞİL ORTA ASYALI
– ALEMİN DAYISI
– PROTESTO İÇİN KÖPEK YEDİ
– KÖPEĞİ OLAN UZUN YAŞIYOR
– CANLI TÜRLERİ LİSTESİ 1 MİLYONU GEÇTİ
– KÖPEK BESLEMEK MUTLULUK KAYNAĞI
– KANGALA KARDEŞ GELDİ BOYU KISA, BURNU ÇİRKİN
– KÖPEK İLE KANSER TEŞHİSİ
– İLK KEZ KÖPEK KLONLANDI
– BEBEK GELDİ DİYE KÖPEĞİ TERK ETMEYİN
– BACAĞINI, KÖPEĞİ İYİLEŞTİRDİ
– VURULAN KÖPEK İÇİN TAZMİNAT
– KÖPEĞİNİZİ NE KADAR ANLIYORSUNUZ
– KÖPEKLER 3 YAŞINDA ÇOCUK ZEKASINA SAHİP
– REİS VE MİSKET ROL ÇALIYOR
– TRAFİKTE HAYVAN EZENE 750 MİLYON LİRA CEZA
– EVDE KÖPEK BESLEMEK İLAÇ ETKİSİ YARATIYOR
– ÇATALBURUN KÖPEKLERİ POLİSİN GÖZDESİ OLDU
– ALMANYA’DA KANGAL’A BERAAT KARARI ÇIKTI
– HAYVAN SEVGİSİ, CENNETE GİRME VASITASIDIR
– KÖPEKLER SAHİPLERİNİ GERÇEKTEN SEVİYORLAR
– KÖPEKLERDE DAVRANIŞ BOZUKLUKLARI VE TEDAVİSİ
– HAYVAN SAHİPLERİNE ‘GÜNEŞ ÇARPMASI’ UYARISI
– DÜNYANIN EN SADIK KÖPEĞİ İÇİN ANIT
– ÇATALBURUN KÖPEKLERI DÜNYAYA DUYURULACAK
– DALGIÇ KÖPEK – ÇOCUK, KÖPEKLE OKUMAYI DAHA ÇABUK ÖĞRENİYOR
– KEDİ-KÖPEK SAĞLIK SİGORTASI İLE SEVİMLİ DOSTLARIMIZ GÜVENCEDE
– KÖPEKLERİN ATASI ASYALI KURTLAR
– ÇOCUKTA STRESİN İLACI EVCİL HAYVAN
– KÖPEK SÖZLÜĞÜ
– DÜNYANIN EN BÜYÜK KÖPEĞİ
– DÜNYANıN EN UZUN KÖPEĞI
– MUTANT KÖPEK
– KÖPEK DOSTU PRENS: KÖPEK ETİNİ SEVERİM
– MİLLET Mİ KAZANACAK YOKSA KÖPEK Mİ?
– KÖPEK ISIRDI, NE YAPAYIM?
– DÖVÜŞÇÜ DEĞİL, BARIŞÇI VE DOST PİT BULL`LAR…
– KÖPEK SÖZLÜĞÜ
– KÖPEKLERE ÖZEL AŞK OTELI
– Diğer …….

Yayınlanmasını İstediğiniz Haberleri Göndermek için tıklayınız.

 

Başınızdan geçen olumlu veya olumsuz olayları, her türlü söylemlerinizi, hayvan severleri bilgilendirmek adına rahatsız olduğunuz kötü tecrübelerinizi ve yaşadıklarınızı, hasta hayvan satış ve sonrası başınıza gelenleri, köpek otel pansiyon yerlerinde yaşadıklarınızı, köpek eğitmeni köpek eğitim merkezi gibi yerlerde başınıza gelen konuları bize info@greendog.com.tr yazarsanız sitemiz ‘Köpek Haberleri’ bölümünde diğer hayvan severler ile paylaşabilir, hastalıklı hayvan satışı, pet shop gerçeği, köpek otelleri köpek pansiyonları, köpek eğitim merkezlerigibi konularda yardımcı olarak, gerek hastalıklı hayvan satışının önüne geçilmesin de gerek köpek bakım evi, köpek oteli köpek pansiyonu hizmetlerinde gerek köpek eğitim merkezleri köpek eğitim uzmanları gibi konularda diğer hayvan sahiplerine veya köpek satın almayı düşünenlere yardımda bulunabilirsiniz.

Türkiye’de sektörün ilk kurumu ve Patentli GREENDOG markasının sahibi olarak misyonumuz, hayvan sahibi ve hayvan sahibi olmayı düşünenleri dolandırma amaçlı kişi veya işletmelerin zaman içinde sektörümüzde gün geçtikçe yoğunlaşan şekilde artmasının önüne geçmek, yine içimizde konumlanmış ve sektörümüzü karalayan bu yüz karalarını içimizden temizleyerek insanların ve sektörümüzün mağdur edilmesinin önüne geçmektir.


Kampanya ve Duyurulardan haberdar olmak için Haber Listemize e-posta adresinizi bırakın.

Yeniliklerden, Kampanyalardan, Özel Davetlerden… Haberdar Olun!

Yazan Green Dog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Greendog Referanslar