Üstte gördüğünüz haritayı tıklayarak google maps üzerinden adresinizden adresimize yol tarifi, ulaşım süresi gibi navigasyon bilgilerine ulaşabilirsiniz


Google maps konum:   
http://goo.gl/maps/UFkKLmnqgFvYandex konum:  
https://yandex.com.tr/harita/org/green_dog/1177171981/Greendog (R) patentli bir markadır! 

Türkiye'nin hiç bir yerinde hiç bir zaman şubemiz olmamıştır.

Tek geçerli adres ve telefonlarımız bu sayfada olanlardır.
Sizleri dolandırma amaçlı Greendog markamızı kullananları, haklarında yasal işlem yaptırabilmemiz için lütfen tarafımıza şikayet ediniz.  


Saygıdeğer Müşterilerimiz;

Greendog sektörün elit ve prensip sahibi firması olarak her parası olana değil sadece ailelere hizmet vermektedir.
Bu sebeple ailelerde rahatsızlık yaratabilecek tarzda müşteri kabul edememekteyiz, anlayışınızdan dolayı teşekkür ederiz.

Müşterilerimize çiftliğimizde hizmet verdiğimiz saatler haftanın 7 günü 10:00 - 16:30 arasıdır!

Bu saatlerin dışında kalan saatler çiftliğimizde eğitim, pansiyon, vb. gibi amaçla konaklayan köpeklerin beslenme, bakım vb. saati olduğu için önce onları düşünerek sizlere hizmet verememekteyiz.

Bu sebeple bu saatler dışında ister köpek, ister pet shop malzemeleri, mama vb. satın almak, ister eğitimde, pansiyonda kalan köpeğinizi ziyaret veya teslim almak, ister mezarlık ziyareti için olsun müşteri kabul edememekteyiz.

Dolayısıyla;

Köpek satın almak için gelmiş, gelecek olan
Tüm bu mama, malzeme, aksesuar pet shop alışverişlerini yapacak olan
Mezarlık ziyaretine gelmiş, gelecek olan
Köpeği pansiyonda veya eğitimde olup da teslim alacak olan
Eğitimi devam eden köpeğinin eğitimine katılmış, katılacak olan

Müşterilerimizin saat 16:30 itibarı ile her ne amaçla olursa olsun hatırlatmaya gerek kalmadan çıkış işlemlerini sonlandırmış olmalarını rica ederiz.


Köpek Fiyatları Otel Pansiyon Fiyatları Köpek Eğitimi Fiyatları Mezarlık Fiyatları için
lütfen tıklayınız.Köpek Eğitimi Paketleri ve İçeriği hakkında ayrıntılı Bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Köpek Oteli Pansiyonu ve Köpek Eğitimi Amaçlı Konaklama Şartları için lütfen tıklayınız.


Köpeğini çiftliğimize bırakan her müşteri itiraza gerek kalmadan tüm bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır!


Greendog Kennels K9 Club Since 1991 - Türkiye'nin İlk Köpek Eğitim Üretim Bakım Satış Konaklama ve Yetiştirme Merkezi

Web sitemiz köpekler hakkında her yönüyle yavru köpek bakımından, doğru köpek seçimine, ücretsiz yavru köpek tuvalet eğitiminden diğer köpek eğitimi çeşitlerine, hastalıklarından, olası durumlarda ilk yardım eğitiminize, köpek veterinerlik hizmetleri aşılama ve parazit kürü uygulamalarına, mikroçip sistemlerinden uygulamalarına, hayvan haklarını koruma kanunundan evrensel beyanname ve Avrupa sözleşmelerine, köpekler hakkında A-Z ye her türlü bilgi, hizmet ve konunun bulunduğu sitemiz siz köpek sahibi olmayı düşünen veya olmuş hayvan sevenleri, internet dünyası bilgi kirliliğinden kurtarmak, en doğru şekilde yardımcı olmak, bilgilendirmek, bilinçlendirmek amacıyla rehber kitaptan öte olmak üzere hazırlanmıştır.

Bu sebeple, artık bizi bulduğunuza göre uydur kaydır, atmasyon, birbirinin yalanlarını tekrarlayan kopya siteleri, forum siteleri vb. gezip aklınızı yalan yanlış bilgilerle doldurmanıza gerek kalmamıştır.

Greendog köpek kulübü olarak bilgi, tecrübe ve marka garantisiyle verdiğimiz diğer hizmetlerimiz arasında, sadece kendi üretimimiz saf kan sağlıklı yavru, yetişkin ve eğitimli köpek satışından, pet ve profesyonel köpek eğitim çeşitlerine, köpek pansiyonu hizmetlerinden, uygun saf kan eş bulmaya, veterinerlik hizmetlerinden veteriner köpek bakım ürünlerine, toptan fiyatına perakende köpek maması, köpek kulübesi, köpek taşıma çantası, tasma, kayış, aksesuar vb. bilumum pet shop malzemeleri satışından, pet servis pet taksi hizmetlerine, evcil hayvan kedi köpek mezarlığına kadar hizmet veriyoruz.

Greendog kulüp köpek kategorisinde dünyanın en kapsamlı hizmetlerini veren, maddi kaygı gözetmeksizin sevgi, saygı ve güven üzerine kurulmuş bir köpek dostu ve köpek hizmetleri kuruluşudur.

Rehber sitemizde aradığınız bilgilere daha kolay ulaşabilmeniz için sayfanın en üstünde 'Site içi arama'' bölümü mevcuttur.

Bunun yanı sıra sitemiz ana sayfasında aradığınız konularla ilgili olan ana kategori başlıklarını tıkladığınızda alt başlıklardan daha da fazla başlık ve bilgiler içerdiğini göreceksiniz.

Okumayı, araştırmayı, öğrenmeyi sevmeyen, hazır lop piş ağzıma düş milletimiz geneli yüzünden, günde yüzlerce kez dalga geçer gibi, sanki yazmıyormuş gibi 'Köpek satıyor musunuz? Köpek eğitiyor musunuz? Pansiyon hizmetiniz var mı? Fiyatlar kaç para? Posta adresi alabilir miyim? Çalışma saatleriniz nedir? Akşam mesai saatiniz den sonra köpeğimizi ziyarete gelsek olmaz mı?' gibi gelen gereksiz telefon ve e-postalarla muhatap olmayı, sanki nöbetçi eczane imişiz gibi mesai saatinden sonra alış veriş vb. için kapıya dayanıp, telefona sarılıp 'Açsanıza kardeşim kapıyı alışverişe vb. geldik kapıda kaldık, ne biçim esnafsınız siz? Parasıyla değil mi? Müşteri her zaman haklıdır' gibi konuşan bu tarzda müşteri istemiyoruz.

En çok sorulanlarla ilgili ayrıntılı bilgiler alabileceğiniz ana link başlıkları bulunduğunuz sayfada haritanın üstünde ve sayfanın en altında veya bir tıkla ulaşacağınız ana sayfada mevcuttur!
Lütfen telefona sarılıp alelacele aramadan önce en azından sitemiz ana sayfasındaki kategori başlıklarına göz gezdiriniz!

Sorularınız; Kararını veremediğiniz, çözümünü bulamadığınız, 'Hangi ırk hangi cinsiyet bize uygundur? Dişisi erkeği kaç aylığı mevcut? Köpeğimiz den havlama, ısırma, tuvalet vs. şu şikayetlerimiz var ne yapmamız gerekir? Köpeğimiz için nasıl bir beslenme programı uygulamalıyız?' Adres tarifi vb. gibi şeklinde olmalıdır.

Bilahare imalatçısı, distribütörü, toptancısı olmadığımız halde satışını yaptığımız ürünleri müşterilerimize jest olarak bayi alış fiyatına satmaktayız!
Dolayısıyla gereksiz yere hala pazarlık etmek isteyen müşterilere, pet shoplardan perakende fiyatlara alış veriş yapmalarını tavsiye ederiz.

Köpek Fiyatları Otel Pansiyon Fiyatları Köpek Eğitimi Fiyatları Mezarlık Fiyatları için lütfen tıklayınız.


Köpek Eğitimi Paketleri ve İçeriği hakkında ayrıntılı Bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Köpek Oteli Pansiyonu ve Köpek Eğitimi Amaçlı Konaklama Şartları için lütfen tıklayınız.

0532 234 2310 numaralı telefon  09 ila 22 Ağustos yurt dışı seyahat nedeniyle çalışmayacaktır!

Bu sebeple aşağıdaki ilgili saatlerde diğer: 

02163205758 Sabit Hattı veya 05343566309 numaralı telefonu arayarak yardım alabilirsiniz.


Dikkat! İletişim Tercihleri bilgilendirme notu:


Saygıdeğer Müşterilerimiz;

Günlük yüzlerce mail gelmektedir, sıralamasıyla öncelikli olarak çiftliğimize gelen müşterilerle ilgilenilmekte peşi sıra sabit ve gsm telefonlara yetişmekte kalan zamanda da fırsat buldukça önce WhatsApp mesajlarına en son da e-postalara cevap verilmeye çalışılmaktadır.
Bu sebeple özellikle e-postalarda birkaç günlük yanıt gecikmesi olabileceğini ve veya 
gözden kaçma ve veya hiç yanıt verilemeyeceğini de belirtmek isteriz.
Yine telefonla arayarak olmadı Whatsapp yolu ile hızlı şekilde iletişim kurmak yerine Abi köpek satıyor musunuz? Köpek Eğitiyor musunuz? Otel pansiyon hizmetiniz var mı? Kaç para? Orası köpek çiftliğimi? Vb. gibi sorularla e-posta yolu ile kendince iletişim kurmaya çalışan asosyal kişilere ciddiye alınıp cevap verilmeyecektir !

İletişim kurmak, istek ve beklentilerinizi çözüme ulaştırmak için seçeneklerinizi bu kriterlere göre belirlemenizi tavsiye ederiz.İLETİŞİM BİLGİLERİ

Telefon
0216 320 57 58 - (7 Gün / 10:00 - 16:30) Greendog Müşteri Kabul ve Çalışma Saatleri
GSM 1
0532 234 23 10 - (7 Gün / 08:00 - 19:00) Greendog Bilgilendirme Saatleri
GSM 2
0534 356 63 09 - (7 Gün / 08:00 - 19:00) Greendog Bilgilendirme Saatleri
E-Posta
info@greendog.com.tr
Adres
Fener Caddesi 7/A - Akbaba Köyü - Beykoz / İstanbul

Resmi Değiştir
Veteriner Klinikleri
Pet Hayvanlarına Kanun Gereği Mikroçip Takılacak
Köpeğin Sahibinden 10 Ricası
Ev Hayvanlarının Korunmasına Dair Avrupa Sözleşmesi
Hayvan Hakları Evrensel Beyannamesi
Hayvan Hakları Koruma Kanunu

Kampanya ve Duyurulardan Haberdar Olmak İçin Haber Listemize Katılın...
Yandex.Metrica